Google - filtrování výsledků hledání

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Jirka »

Někdy ty překlepy opravuje, i když by neměl. Pak taky nabízí stránky, kde se hledané slovo ani nevyskytuje.
*****

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#17 Příspěvek od Petr-II »

Prave, pokud neco dam do "", tak nema co opravovat "udajny" preklep. Pokud to napisu ja blbe - muj problem.

Musim se podivat na tu fci "inkognito".

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Jirka »

Tak co dělám špatně? Ve Firefoxu na google.com to blokování za určité konstelace hvězd někdy funguje. Ale ne vždy. V Opeře ani ťuk. Ikdyž mám nejnovější verzi, vymazanou cache, cookie, jsem přihlášenej ...
Proč? Proč? Proč?
Přílohy
ukaz-blokovane.png
zobrazení zablokovaných výsledků
(18.89 KiB) Staženo 43 x
blokovane.png
Dal jsem hledat naakup, protože naakup.cz mám vložen mezi blokované adresy. Dole na stránce se objeví možnost zobrazit zablokované výsledky.
(13.94 KiB) Staženo 39 x
*****

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

Podle těch obrázků to funguje, zablokovalo to odkazy z adresy naakup.cz.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Jirka »

Funguje to právě jen občas a ještě k tomu jen ve Firefoxu. Nevím, proč to nejde vždy. A proč ne i v Opeře, kterou používám na počítači, protože je rychlá i na slabším PC.


(zapomněl jsem napsat do předešlého příspěvku, že to jsou obrázky z Firefoxu, když to zrovna fungovalo.)
*****

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“