HD přijímač pro CSLINK IRDETO

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od badoch »

Ano o těch kartách vím a taky o spoustě problémů s nimi. CSlink to má někde na webu, že přešel rovnou na čistokrevné Irdeto bez toho mezistupně a Skylink už to tuším taky nenabízí.
Ohledně toho Irdeta já jako laik to chápu, že irdeto cs nebo sky by mělo být stejné, nicméně sky má na webu několik "certifikovaných" přijímačů, ale cslink jen jeden kousek. Tak to mne trochu zaráží.

Zaráží mne ohledně toho Homecastu (co jsem kde našel tak někomu aktualizace fw šla a někteří řeší ten samý problém, že se OTA nenabízí) Mám tomu rozumět, že je to tak chytré, že pokud není k dispozici nová verze tak může být na přijímači volba nedostupná?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#17 Příspěvek od RadekB »

badoch píše:Ano o těch kartách vím a taky o spoustě problémů s nimi. CSlink to má někde na webu, že přešel rovnou na čistokrevné Irdeto bez toho mezistupně a Skylink už to tuším taky nenabízí.
Ohledně toho Irdeta já jako laik to chápu, že irdeto cs nebo sky by mělo být stejné, nicméně sky má na webu několik "certifikovaných" přijímačů, ale cslink jen jeden kousek. Tak to mne trochu zaráží.

Zaráží mne ohledně toho Homecastu (co jsem kde našel tak někomu aktualizace fw šla a někteří řeší ten samý problém, že se OTA nenabízí) Mám tomu rozumět, že je to tak chytré, že pokud není k dispozici nová verze tak může být na přijímači volba nedostupná?
Na tohle se ale mas ptat prodejce, ten na tobe vydelal a ma poskytnout podporu. Aspon driv to tak bylo.
Certifikace Skylink znamena jen to, ze karta tam bude "mozna" chodit bez problemu, nic vic.
OTA se nabidne, pokud tam bude novy SW. A jeste si nejsem jist, jestli nemusis stat na programu, kde se OTA pro tvuj kram vysila.

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#18 Příspěvek od MaTTo »

Ja aktualne vyuzivam na cistokrvne Irdeto karty od skylinku STB ariva 100E a bezproblemov - aktivacia karty OK, neskorsie zapisy na kartu bezproblemove, prepinanie kanalov rychle, obraz cez HDMI super a cena 80€ takze za tie peniaze super .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od badoch »

No ale vždyť jsem psal, že jsem se na to ptal. Na OTA tedy ne to mne nenapadlo a pro skylink to musí být prý na STV1.

Technická podpora na CSlinku odzkoušený pouze jeden přijímač, nic víc neřekla slečna. U prodejce dotaz na Irdeto-alespoň popravdě řekl že neví.
Na některých webech prodejců sat. techniky píší že je vhodný jak pro sky tak cs.

Ale já si nestěžuji, jen se dělím o zkušenosti. Třeba to někomu v budoucnu pomůže při rozhodování.

http://www.allcnet.cz/down.php?id=1242

Uživatelský avatar
MyJuliet
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2011, 02:00

#20 Příspěvek od MyJuliet »

Spíš by mne zajímalo jestlity restarty jsou věc přijímače, nebo té karty. Byla by možnost ho vrátit byl koupen přes eshop, ale mě se fakt moc líbí.Navíc upřimně, něco kolem satelitního příjmu sleduji okrajově delší dobu a fakt nevím co by si měl uživatel vybrat za značku. Neberu Linuxy za tisíce. Dneska je to spotřebák.
________________________
SPAM VYMAZÁN. BAN

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#21 Příspěvek od migi111 »

Aj ja som si zakúpil novú kartu cs link irdeto veď bola v akcií a je mi na 2 veci ani eurocam modul irdeto cryptoworks mi ju neberie nie to originálna čítačka v prijímači...Na technickej podpore mi povedali vraj moduly od Smit-u komunikujú dobre takže asi ďalší modul...Asi najrozumnejšie bude prejsť opať na klasickú anténu...A čo s prechodnými kartami ICE? Zas meniť takže kto si zakúpil tieto prechodné karty od Skylinku nevyhral zas ich bude meniť. CSlink tento krok preskočili hneď irdeto a tak to aj vypadá slabučká technická a softvérová podpora... :agree:

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#22 Příspěvek od RadekB »

Nakupuj u kvalifikovanych prodejcu a pojede ti to a nebudes tu placat kraviny.
Kdyz je Eurocam modul na Cryptoworks , tak logicky nemuze zpracovavat Irdeto. To logo Irdeta je tam z jinych duvodu. Hledej smudlo. Eurocam vzdycky byl jen na cryptoworks.

Karty ICE jsou karty Irdeto, cryptoworks jen emuluji. Takze kdo ma ICE, nemusi si porizovat v budoucnu Irdeto, protoze ICE=Irdeto a emulujici cryptoworks.

Takze na podpore ti rekla naprosto spravnou a relevantni informaci - potrebujes modul Irdeto, napr. onen Smit, ale i MAscom (ten umi CRW i Irdeto zaroven, voli se to v menu)

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#23 Příspěvek od migi111 »

No dobre, ale nie každý má prijímač s CI slotom...vidím že sa vyznáš a čo čítačky conax čo sú napr. v opticum 4060cx dokážu po zmene fw pracovať s týmito irdetami?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#24 Příspěvek od RadekB »

Pokud nekdo napise soft tak ano, ale ja tyhle sracky jen spravuju. Neprodavam je ani neresim softy.

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od badoch »

Tak pro aktuálnost a zajímavost. Homecast mi pil krev každý den, kdy mne překvapaoval všemi možnými novými chybami. Restarty jsem zaznamenal i na čt24, takže se domnívám, že karta je v tom nevinně.
Přijímač jsem nemohl vrátit, protože v obchodních podmínkách je uvedene, že i když byl zakoupen přes e-shop ale odebrán osobně v obchodě, se možnost vrácení ve 14 denní lhůtě nevztahuje. Zase jedna zkušenost.
Dnes byl přijmut k reklamaci tak uvidím jak to dopadne.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#26 Příspěvek od RadekB »

Vymena za jiny kus, reklamace, vraceni penez

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#27 Příspěvek od migi111 »

RadekB píše:Vymena za jiny kus, reklamace, vraceni penez
A aký prijímač doporučuješ?

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#28 Příspěvek od scorpions-cz »

Já mám celkem dobré zkušenosti s přijímači AMIKO.Dokonce je jeden typ certifikovanej SKYLINKEM.

Uživatelský avatar
migi111
Příspěvky: 329
Registrován: 14 led 2008, 01:00

#29 Příspěvek od migi111 »

Ale aj tak človek si kúpi ´neobmedzenú´ kartu za istý poplatok a tie prvé neboli lacné tak prevádzkovateľ by sa mal postarať o všetko keď mení kódovanie a podobne a nie uživateľa aby šlak triafal...80% ludí si nevie ani preladiť prijímač keď pribudne nejaká stanica alebo sa zmení...Nedávno digi menilo takisto karty prešli na novšiu nagru pekne karty poslali staré sa odovzdali ale tam sa mesačne platí takže v pohode u cslinku a skylinku vačšine stačí základný balík bez poplatku karty sa už tak nepredávajú tak nejako treba z ludí dostať peniažky...čo bude po irdete? koľko vydrží? A skylink nedávno čo navýšil ceny za balík multi z 9 eur na 11.80 nech sa nehnevajú idú sami proti sebe...
Teraz platíme za nové karty, kompenzácia je balík platených programov podla výberu, oki ale ja to napr. nepotrebujem, ďalej musím kúpiť vhodný dekóder pokial mám Ci slot, ak nie smola nový SAT aj to nie hocijaký, alebo dúfať že sa objaví nový fw pre náš SAT ktorý používame ale zas bežný človek to nespraví takže zas platiť a to si môžte dať aj iného prevádzkovateľa televízie a máte to bez starostí alebo ozaj dvb-t pokial ho nemáte zabudovaný v TVP, stará sieťová anténa vertikálne a natočiť na príslušný vysielač...To je môj názor kľudne ma zmažte však tak sa to robí keď niekto ´nepasuje´

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#30 Příspěvek od rnbw »

Skylink je J&T, takze sa podla toho aj spravaju...

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “