Autorádio VW BETA, nezapne sa

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

Autorádio VW BETA, nezapne sa

#1 Příspěvek od Pwn3r »

mam autoradio ktore kedysi bolo v VW BORA a bolo vymontovane za druhe a to povodne si doticny nechal a teraz mi ho dal pretoze si nevie s nim radi a nemoze ho zapnut, ide o radio VW BETA VWZ1Z2C889790, pociatocna chyba je taka ze podsvietenie na tlacidloch svieti a ked ho chcem zapnut tak mi podsvietenie na displeji preblikne a nic

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Standa99 »

Nerad bych něco plácnul blbě, ale VW (a celý koncern) mají trochu jinak zapojený ISO konektor (12V větev tam je nejspíš zdvojená). Zkus to najít, jak to přesně je.

Edit: Tohle je ono: http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody ... iradia.htm

Kód: Vybrat vše

Pin č.5 je ovšem lahůdkou nad jiné vybranou. Zatímco drtivá většina přístrojů má na tento pin vyvedeno přístrojem spínané napětí pro el.výsuvnou anténu (někdy se toto napětí používá také pro booster), škodovka na tento pin přivádí druhé trvalé napájení, což po přímém připojení přístroje může mít za následek zničení právě tohoto spínacího obvodu.

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#3 Příspěvek od Nagant »

Nemusí to být nějak připojené k "elektronice" auta?
http://www.tehnomagazin.com/Auto-radio- ... nector.htm
(konektor C)

Uživatelský avatar
Pwn3r
Příspěvky: 199
Registrován: 05 dub 2011, 02:00

#4 Příspěvek od Pwn3r »

zaujimave
autoradio som nechal zapnute 2 hodiny v sieti len tak a potom nabehne zrazu

Uživatelský avatar
dj_rizek
Příspěvky: 711
Registrován: 07 dub 2005, 02:00
Bydliště: blízko Třeboně

#5 Příspěvek od dj_rizek »

Co jsem mel v ruce original koncernovy radia tak pokud to ma klasicky ISO bejva pouze prohozen +12 staly a +12 klickovy=pri montazi jinyho radia do VW nez orig si radio nepamatuje ulozeny stanice/pri montazi koncernovyho radia do jinyho auta to samy.Zajimavy ze pri zamene autoradii z Mitsubishi Space Wagon do Oktavky problem neni zadnej(krome fantomovyho napajeni autoanteny)

Mel jsem v ruce par Bet,Gammu a Skodovacky do Fabie/Oktavky a stejny zapojeni-mluvim o 1din radiich.

Divny ze se to zaplo samo,ze se nektera Beta sama vypina pokud se dlouho nezmackne zadny tlacitko sem videl ale tohle ne.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“