Genius TVGO DVB-T32, modul PWM0603

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

Genius TVGO DVB-T32, modul PWM0603

#1 Příspěvek od Zaky »

Ahoj všem,
netušíte někdo, kde sehnat tento modul:
http://www.abcelectronique.com/forum/at ... ntid=34239
případně co je to za IO, že bych vyměnil jen ten.
Je to do zdroje AU-0008TB-001-A použitého v STB Genius TVGO DVB-T32. Můj nemá vývod jdoucí k gate výkonového FETu, neb se odpařil. Dále nejsem schopen identifikovat hodnoru R10 ve zdroji, kdyby měl někdo schema, bylo by to super.
Díky
Michal

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Odstranil jsem zalévací hmotu a můj IO má label AAHBS. Vygooglil jsem toto, otázkou je, kde sehnat.
Michal

Uživatelský avatar
dj_rizek
Příspěvky: 711
Registrován: 07 dub 2005, 02:00
Bydliště: blízko Třeboně

#3 Příspěvek od dj_rizek »

Dej tam celej zdroj z neceho jinyho,ja to delal uz nekolikrat u tehle levnejch cinskejch smejdu,bylo to levnejsi nez shanet podivny IO.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Momentálně takový zdroj nemám, asi to odložím a opravím možná někdy příležitostně až se najde nějaký dárce. Je tu drobná komplikace, že zdroj má na sobě mechanicky umístěna dvě tlačítka, je to sice jen propojeno na mainboard, ale k řešení pakárna navíc.
Michal

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od Zaky »

Zdroj jsem nakonec opravil přestavbou na řídící IO UCC28600, který je funkčně hodně podobný, nabastlil jsem ho s pár SMD součástkami na kousek univerzálu, čímž vznikl modul záměnný za původní. Na hlavním DPS to znamenalo jednu propojku drátem a vypájet dva odpory. Kdyby někdo potřeboval, schéma dodám.
Michal

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “