Televize OVP 4471A přestal jít obraz

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
goja
Příspěvky: 14
Registrován: 20 úno 2010, 01:00

Televize OVP 4471A přestal jít obraz

#1 Příspěvek od goja »

Ahoj, potřeboval bych poradit mam televizor OTF 4471A nejprve obraz blikal do červeného nádechu a potom začal mít jen červený nádech, až vypadl úplně.Když přidám jas na VN trafu tak obraz naskočí ale je takový šedý. Typoval bych to nějaké kondenzátory, nevíte někdo co by to mohlo dělat.
Děkuji za odpověď
Naposledy upravil(a) goja dne 25 říj 2011, 12:08, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

No vždyť jsem to včera psal , alespoň je legrace . Ne sorry gojo , ale až si kokůn přečte noviny a potom tvůj dotaz v profisekci , tak ho šlehne . Možná sew mýlím , ale o TV víš ještě mnohem méně než já a já vím jen trochu . Bude ti hrubě naznačeno , že jsi porušil min 2 body pravidel , ani já je přesně neznám . Ale na opravu TV potřebuješ , tedy většinou , nějaké odborné znalosti . Jestli to máš jako hračku , klidně si hrej , ale vypadá to , že zatím běží VN a to bývá životu nebezpečné , tak opatrně . Jinak zkus hledat 471 .

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#3 Příspěvek od Andrea »

Ještě navíc hrubě porušuje pravidla českého pravopisu. :D

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

Televize OVP 4471A přestal jít obraz
BOBOBO píše:... ale až si kokůn přečte noviny a potom tvůj dotaz v profisekci , tak ho šlehne . ... Jinak zkus hledat 471 .
:lol: :lol: :lol:
To goja - pleteš si hov*no s pitralónem - když si zadáš do toho hledání 471, tak tam najdeš: "Bylo nalezeno 55 výsledků hledání." 8O
Pětapadesát Colorek 471, ale všechny OTF a žádný OVP 8O :cry:
Jak chceš opravovat, když neumíš ani číst :cry:
Pokud začneš tvrdit, že je to jedno, tak už předem uvedu, že "jedno je, když strčíš 2 prsty do (_!_), pak je jedno, který oblízneš" 8O :lol:
Jinak doporučuju začít těmi 55 výsledky hledání - tam se dočteš, že jsou 2 verze C471, kde najdeš sch. a možná rovnou i kde hledat závadu :roll:

EDIT: V textu jsi tu značku už opravil - v předmětu zadání ale nikoliv (zase to bude muset udělat za tebe některý z moderátorů, tak jako ti přesunuli vlákno do "amatérské sekce") :cry:
A už jsi aspoň něco nastudoval (a poměřil!), abys taky něco uvedl?
A našel jsi to schéma?
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“