Zakladni deska Fujitsu Siemens Amilo Pi2550-koupim

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
largoapasionata
Příspěvky: 12
Registrován: 04 lis 2011, 01:00
Bydliště: Mannheim

#16 Příspěvek od largoapasionata »

Original to není, ale vypadá že sedí. Budu až večer, zatím díky.

Uživatelský avatar
largoapasionata
Příspěvky: 12
Registrován: 04 lis 2011, 01:00
Bydliště: Mannheim

#17 Příspěvek od largoapasionata »

Jej, díky moc. Já jsem ten odkaz na origo konektor přehlídla. Už se začínám nebezpečně kochat představou, že by to notík mohl přežít. A ani nebude vypadat jak invalida. Zlatej.

Uživatelský avatar
petr_
Příspěvky: 201
Registrován: 06 pro 2010, 01:00

#18 Příspěvek od petr_ »

Já se přiznám, že mě docela rozčiluje, jak to někteří bastlí, při čemž se do dá opravit pořádně a to relativně jednoduše a bez nějakých velkých nákladů.

Uživatelský avatar
largoapasionata
Příspěvky: 12
Registrován: 04 lis 2011, 01:00
Bydliště: Mannheim

#19 Příspěvek od largoapasionata »

Tak jsem notíka rozebrala, byl to docela vopruz. Poprve jsem postupovala stylem nejde to shora, nažvejknu to zespod. Ale nic jsem neulomila a doufám že ani nic nezbude při montáži. Původně jsem měla v plánu rozebrat tohohle Acera a podívat se jak je to řešené tady, ale docela mě přešla chuť.
Deska je čistá, nikde žádný čmoud kromě toho původního. Nakonec než se uvolnil ten prasácky připájený drátek tak to běželo půl roku v poho a i potom co přestal dobíjet, na baterku šel.
Tuhle "záruční opravu" spáchal majitel bazaru. Tady v BRD se kolem starší IT techniky motají už jenom muslimové, aspoň tady v B-W, germán na to nešáhne, ale to jsem netušila, když jsem to kupovala.
Teď se pokusím sundat ty nánosy cínu a počkám až přijde konektor z e-bay. Sice mě svrbí prsty zkusit to s tím co mám, ale dám si pokoj, už těch pokusů chudák prodělal dost. Asi budu potřebovat ještě trochu poradit, na PC jsem pár drobností už dělala, ale tohle je tak smáčknuté, že se fakt bojím. Zatím moc díky. Vladimíra

Uživatelský avatar
largoapasionata
Příspěvky: 12
Registrován: 04 lis 2011, 01:00
Bydliště: Mannheim

#20 Příspěvek od largoapasionata »

Tak jsem to nakonec objednala odsud http://www.versandhaus-berlin.de
Petře, bez vás bych nevěděla, po čem mám jít, viděla jsem to až vykuchané, takže jestli budete od nich něco potřebovat (jsou slušně zásobení, ale dodávají jenom v BRD), napište, objednám, přepošlu a na úhradě se domluvíme. Mail posílám na SZ.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“