autorádio sm-855cd, nebere mi cd

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Absik

autorádio sm-855cd, nebere mi cd

#1 Příspěvek od Absik »

Zdravím, mám menší problém. Když chci zasunout cd tohoto radia tak mi zajede, ale asi tak 3cm cd porad vycuhuji ven a nechce zejet uplne. Radio lezelo asi 4 roky v krabici na skrini, jeste nikdy nebylo puzito az tedka jsem to zkousel a nevim jak na to. Neznáte nìkdo náhodou nìjakou fintu na to?

Diky za odpovìdi :)

Uživatelský avatar
luce
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2004, 02:00

#2 Příspěvek od luce »

nejsou tam nahodou jeste prevozni srouby?

213.29.70.82

#3 Příspěvek od 213.29.70.82 »

luce píše:nejsou tam nahodou jeste prevozni srouby?

no ja nevim... vubec se v takovych radiich nevyznam... je to prvni autoradio na cd ktere se snazim rozjet do sveho auta...

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#4 Příspěvek od paveltl »

Vìtšinou bývají dva, jsou zeshora, mají èervenou barvu a nìkdy u nich bývá vylisovaná šipka, nebo jsou pøekryté páskou. Ale nebývá to pokaždé, mohou být klidnì i obyèejné.
Zkus si tím CD odmìøit kam až zajíždí (tøeba položením na rádio) a budeš hned vìdìt kde je máš hledat. To CD se o nì bude nejspíš opírat a proto nemùže zajet dál.
Ty šrouby vytoè a uschovej do krabice. Slouží jen k tomu aby se CDoptika nepoškodila pøi pøevozech od výrobce ke spotøebiteli rùznými otøesy.

Absik

#5 Příspěvek od Absik »

paveltl píše:Vìtšinou bývají dva, jsou zeshora, mají èervenou barvu a nìkdy u nich bývá vylisovaná šipka, nebo jsou pøekryté páskou. Ale nebývá to pokaždé, mohou být klidnì i obyèejné.
Zkus si tím CD odmìøit kam až zajíždí (tøeba položením na rádio) a budeš hned vìdìt kde je máš hledat. To CD se o nì bude nejspíš opírat a proto nemùže zajet dál.
Ty šrouby vytoè a uschovej do krabice. Slouží jen k tomu aby se CDoptika nepoškodila pøi pøevozech od výrobce ke spotøebiteli rùznými otøesy.

Jo bylo to tam, moc díky... už jsem zase o nìco chytøejší. :)

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“