Zelmer Galaxy 2

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keso
Příspěvky: 68
Registrován: 06 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Sala

Zelmer Galaxy 2

#1 Příspěvek od keso »

Zdravim pani,

z uvedeneho vysavaca sa mi pri cisteni podarilo stratit suciastku. Ide o taky ten valec s kuzelovou mriezkou na vrchu, okolo ktoreho sa roztaca vzduch (je to bezsackovy vysavac). Dufam, ze som to popisal aspon trochu zrozumitelne, odfotit to neviem, kedze som ten diel stratil :-)

Neviete, kde by som ten diel mohol zohnat? V autorizovanom servise mi povedali, ze vyrobca to ako nahradny diel nedodava.

Inac je to asi najhorsi vysavac, co som v zivote mal v ruke. Dal som ale zanho skoro 100E, tak mi je luto ho vyhodit.

keso

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#2 Příspěvek od tatramacek »


Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#3 Příspěvek od ohryzek36 »

Jestli to nebude v Elmaxu, tak zkus obvolat i ostatní servisy (telefon zde ) - v některých (teď nevím kterých - mám to v napsané v práci) se tyto věci demontují a posílají na sběrný dvůr, tak by to mohli mít (pochopitelně ne nepoužité). Po pravdě - stejně je s těmi (zelmero-čínskými) vysavači problém s náhradními díly (a vlastně se vším, co má v typu "Z" - Čína :D )

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#4 Příspěvek od tatramacek »

nestraš :D ja ted mati koupil na vanoce mikrovlnku a elektricky krajec zelmer.. 8O

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ZdenekHQ »

Musíš to vždycky stihnout reklamovat ještě v záruce - když se dobře trefíš, i po dvou letech Ti vrátí peníze a koupíš zas něco podobnýho...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keso
Příspěvky: 68
Registrován: 06 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Sala

#6 Příspěvek od keso »

Tak nakoniec som to vyriesil tak, ze som kupil vysavac znacky Tesco za 19E. Najlepsie na tom je, ze o saje ovela lepsie jak ten polsky smejd.

Holt clovek je zmagoreny z reklamy a potom si mysli, ze Zelmer je nejaka kvalita. Okrem toho, ze to je asi najhorsi vysavac aky som v zivote mal v ruke sa nanho ani nedaju zohnat nahradne diely. Proste dobry kauf :-(

keso

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#7 Příspěvek od tatramacek »

Pošli mi ho na díly :wink:

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“