Upload

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

Upload

#1 Příspěvek od Kocur »

čau,mohly by jste prosím udělat neco s tím uploadem,myslím ohledně toho nahrátí a stáhnutí většího souboru jak 2Mb,budto to spravte a nebo vymažte vše co jiným nejde stáhnout,jedná se mi konkrétně o příspěvek WTU315 který jsem tam dal,já ho tam klidně dám znovu a rozsekám to na menší kousky,ale už mě nebaví to co týden někomu posílat že mu to nejde stáhnout.
Rád udělám pro ostatní jakoukoli službu,ale všeho moc škodí a navíc asi co nevidět budu bez netu a nevím jak dlouho,tak aby si lidi nemyslely,že jsem se na ně 🤐.
díky Kocur

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Přesně tak.
Začíná se tam hromadit bordel, zvlášť z větších nestáhnutelných, nebo chybných souborů a pak tam má člověk něco najít.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od alovka »

Provedu upgrade upload centra. Vìtšina souborù, když ještì šlo uploadovat vìtší soubory jsou kompletní, jen nejdou stáhnout, pøes ftp jsem to vyzkoušel a jdou normálnì otevøít. Proto je nechci mazat.
Dnes ale ne, jdu do práce a pøíští týden dìlám dvanáctky. Není to práce na hodinu.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

A taky by nebylo špatný, aby si každej svý data v uploadu moh sám editovat (přehrávat, mazat).
Když si to totiž člověk pročte, tak nemálo dat má poznámku např. "špatný soubor, prosím administrátory o smazání" atp. a jsou tam třeba i rok.

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#5 Příspěvek od Kocur »

No budu ti vděčný Alovka když to dáš nějak do kupy,přes to FTP nevím jak se to stahuje a myslím že nejsem sám a navíc mi to napsalo,že se to omlouvá a není to aktivní,bude lepší to nahrát znovu a rozsekat to na menší,budto to rozsekej ty a nebo to udělám já,je mi to jedno,jedná se mi konkrétně o tu svářečku WTU315,jinak vše ostatní co jsem tam dal stáhnout jde.
Dík Kocur

Uživatelský avatar
vybihal
Příspěvky: 297
Registrován: 04 čer 2007, 02:00
Bydliště: Suchý

#6 Příspěvek od vybihal »

Dobrý den,
prosím administrátory o smazaní tohoto souboru PAC4_5.pdf . Nahrál jsem o 7Kb větší soubor než 2Mb a i když jsem ho "přepsal" menším tak to nepomohlo - stále byl jen 224Kb. Děkuji.
VyBiSu

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“