Elektromagnetické otevírání (odemykání) dveří

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#16 Příspěvek od SDZ »

Zdravím,
věci mám sehnaný,chybí mi dořešit napájecí zdroj 12V.Zámek jsem koupil z toho odkazu výše (12V).Klávesnici tuhle:http://www.dstechnik.cz/venkovni-kodova ... 8ed13481af

Poradí někdo zdroj (na velikosti nezáleží) ? (nějaký relativně levný)

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#17 Příspěvek od Banda »

Ses jich měl hned zeptat, když ti prodávali klávesnici, jaký zdroj doporučují. Jinak klávesnice za skoro 1500, zámek za 500 a ty chceš levný zdroj? Kup raději něco pořádného, co to stopro utáhne, třeba od nich toto:
DE LED 30W
Jinak se zdroj dá koupit kdekoli.

Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#18 Příspěvek od SDZ »

Díky moc.Za ty prachy je to bomba ! Tipuju že spolehlivější by bylo trafo+další,nebo se pletu?

Zbytečná citace celého předchozího příspěvku, vymazáno. Používej tlačítko "zaslat odpověď".Děkuji, Killroy

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#19 Příspěvek od Banda »

Spolehlivější by bylo vyrobit si to sám ze spolehlivých součástek, ale to by vyšlo mnohem dráž. Dá se čekat, pokud to pojede 24h nonstop, že za nějaký ten rok, bude potřeba vyměnit kondenzátory v tom zdroji. Jinak, pokud bude klávesnice vystavena "krutému" počasí venku, tak nejspíš přijde na řadu jako první. Ono ten číňan co to montoval dokupy, možná ani neví, co to IP65 znamená.

Uživatelský avatar
SDZ
Příspěvky: 420
Registrován: 11 bře 2011, 01:00

#20 Příspěvek od SDZ »

No nevím -čekal jsem že je to celý z plastu,ale není.Celej pl.spoj(klávesnice) je zalitej nějakou hmotou.Součástky, u kterejch je předpoklad oteplení částí vyčnívají.
Jakou to bude mít životnost se pozná.Dneska je všechno spotřební zboží.

Nonstop to pojede,to jo. Zdroj bude v domovním rozvaděči.

Opět zbytečná citace celého předchozího příspěvku, vymazáno. Na tomto fóru používáme tlačítko "zaslat odpověď" viz PRAVIDLA, odst.14b). Killroy

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“