DSC PC510

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vitagent
Příspěvky: 2
Registrován: 13 srp 2006, 02:00

DSC PC510

#1 Příspěvek od Vitagent »

Dobrý den, dostal jsem darem zabezpečovací systém DSC PC 510 s klávesnicí, čidly a sirénou. Nemáte někdo náhodou návod jak to všechno zapojit?

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Ved to tam mas napisane...vsetko ja na tom materiale co si dostal.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Vitagent
Příspěvky: 2
Registrován: 13 srp 2006, 02:00

#3 Příspěvek od Vitagent »

Jenže já dostal jen tu zabezpečovačku bez jedinýho papíru. Na kus papíru mi napsal kámoš master kód, návod na obsluhu jsem našel na netu, ale jak to zapojit to nevím. Dal mi jen krabici s čidly, klávesnicí, sirénu a ústřednu.

kuBak

ten isty problem

#4 Příspěvek od kuBak »

zdravim Vitagent len sa chcem spytat ci sa tvoj problem nejako pohol dalej som v takej istej situacii a neviem si rady....

Uživatelský avatar
Pretorian
Příspěvky: 91
Registrován: 18 dub 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Pretorian »

Zdravím.
Takže, DSC 510 je první ústředna řady CLSASIC. Má 4 plně programovatelné smyčky na desce označené Z1 - Z4. Patou smyčku lze zapojit jako tamperovou 24h bez odporu (svorka KEY), ale nebudeme moci využít Keyswitch(zapnutí / vypnutí spínačem). Režim se volí v instalačním programování. Je to ústředna bez komunikátoru. Smyčky se vyvažují jedním odporem 5K6. Je to nejjednodušší ústředna jakou kdy DSC vyráběla. Klávesnice se zapojí podle barev na desku. červený drát AUX +
černý drát AUX - , žlutý drát na svorku označenou YEL a zelený na svorku označenou GRN. Ze svorek AUX + a AUX - se rovněž bere napájení pro detektory. Do sorek AC se zapojuje transformátor 16V/40 VA.
Svorky BELL + a BELL - složí k připojení sirény. BEEL - je vlastně zapojen jako otevřený kolektor tudíž spíná mínus. Lze zatížit 0,5 A podobně jako svorka PGM jehož aktivaci je možné naprogramovat dle manuálu, lze ho však zatížit pouze 50 mA max.

Jestli máte zájem o manuál nebo nějaké dotazy kontaktujte mě na
e-mailu.

Uživatelský avatar
sharel
Příspěvky: 14
Registrován: 12 lis 2004, 01:00
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od sharel »

8-)
Zdravím, kdyby náhodou jste nesehnali ten manuál, dejte vědět na mejl.
Zdar Petr K (sharel76@seznam.cz).
S pozdravem Sharel. (Vratová technika a dálkové ovládání, elektronika, EZS, průmyslová automatizace)

Uživatelský avatar
maja19
Příspěvky: 41
Registrován: 01 pro 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od maja19 »

Potřeboval bych prosím u kolegy připojit pager k ústředně. Umí tato ústředna na vástupu spojit dna kontakty nebo to mám řešit přes výstup na sirénu a relé? Prosím spěchá.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#8 Příspěvek od Raptor181 »

Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“