Homecast EM200CR, karta IRDETO

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Homecast EM200CR, karta IRDETO

#1 Příspěvek od FRANSIMOR »

Zdravím.Mám tento satelit -HOMECAST EM 200CR .Sem sním spokojen vyhovuje mne tak prosím předem odpustit si poznámky typu vykopávka apod.je starý ale základní funkce má a to mě stačí.a ted o co gou.jde mne o to.že končí puvodní karty skylink a furt nám cpou kartu irdeo.dobře-původní karta zkončí-musím si koupit novou za 600,-Ale otázka je tato:prý tento příjmač tyto karty NEE.a mě to nesedí.Říkám si proč by nemělo jíti.Tak se ptám Vás odborníků kde je pravda.Zkutečně tento příjmač tu novou kartu neveme anebo prostě chtejí mne vnutit to abych jim dal penízky za nový příjmač...Předem se omlouvám za hrubky.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#2 Příspěvek od Achab »

Do CI slotu jde doplnit dekódovací modul Irdeto ale některé typy údajně dělají problémy - je to potřeba odzkoušet. Je otázka jestli se u staršího přijímače vůbec vyplatí do modulu investovat.
Naposledy upravil(a) Achab dne 14 pro 2011, 20:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Přepokládám že máš ve slotu kartu CryptoWorks. Místo ní stačí koupit Irdeto ICE ta je kompatibilní. Takže zasuneš a jedeš dál. Koupiš novýpřijímač a taky žádný problém. Akce za 6stovek už myslím skončila....
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

rezis píše:Přepokládám že máš ve slotu kartu CryptoWorks. Místo ní stačí koupit Irdeto ICE ta je kompatibilní. Takže zasuneš a jedeš dál. Koupiš novýpřijímač a taky žádný problém. Akce za 6stovek už myslím skončila....
Nekecej blbosti, kdyz ten prijimac neznas. Nestiha sbernice, ICE nejede !
Kartu nutne menit nemusis, nic se vypinat nebude, nejmene 2 roky by melo vsechno jet. Pokud si nic neplatis a nemas HD prijimac (coz nemas) tak menit nemusis.
Navic v tomle prijimaci iCE urcite nepojede ve vetsine novych modulu !

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#5 Příspěvek od RadekB »

FRANSIMOR píše:Zdravím.Mám tento satelit -HOMECAST EM 200CR .Sem sním spokojen vyhovuje mne tak prosím předem odpustit si poznámky typu vykopávka apod.je starý ale základní funkce má a to mě stačí.a ted o co gou.jde mne o to.že končí puvodní karty skylink a furt nám cpou kartu irdeo.dobře-původní karta zkončí-musím si koupit novou za 600,-Ale otázka je tato:prý tento příjmač tyto karty NEE.a mě to nesedí.Říkám si proč by nemělo jíti.Tak se ptám Vás odborníků kde je pravda.Zkutečně tento příjmač tu novou kartu neveme anebo prostě chtejí mne vnutit to abych jim dal penízky za nový příjmač...Předem se omlouvám za hrubky.
Prijimac ji vezme, ale dochazi k vypadkum dekodovani. Irdeto cpou proto, protoze tu kartu muzou dokonale ovladat. Rika se tomu vyssi stupen zabezpeceni.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

RadekB píše: Nekecej blbosti, kdyz ten prijimac neznas. Nestiha sbernice, ICE nejede !
Tak to jsem měl štěstí. Mám stařičký Humax který se hryže kdy může. Týpek v Datartu mi při prodeji nové karty v akci tvrdil, že ty karty ICE jsou 100% kompatibilní.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#7 Příspěvek od RadekB »

Podavaci v Datartu, to jsou fakt odbornici. Znam nejmin desitku prijimacu, kde ICE nejede

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#8 Příspěvek od jopo166 »

radekB odpovedal na tvoju otazku V module by mala isť ale oskušane to nemam nemyslim že sa oplati investovať do modulu do takeho stareho prijimača.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od FRANSIMOR »

No holt to tedy udělám tak,že si kartu od někoho vypůjčím s modulem,zkusím a pak se podle toho zařídím.Jinak ta akce za 600 je myslím do 15 ledna.Jinak dík za příspěvky :wink:

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#10 Příspěvek od scorpions-cz »

ta zkouška by měla být asi delší,aby se odzkoušelo zda na kartu budou chodit korektně zápisy a oprávnění.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#11 Příspěvek od Eleman »

Akce "výměna" od SkyLinku je prodloužena do 5.ledna 2012.
Je ale možné, že to potom zase prodlouží.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#12 Příspěvek od jopo166 »

tuto akciu budu predlžovať ešte neraz ide im vlastne oto aby boli všetky karty vymenene a ešte natom aj zarobuly všetko je biznis :)

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#13 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “