Žádost o BAN

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
davidj
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010, 02:00

#46 Příspěvek od davidj »

No, domlouvali jsme se spolu přes ICQ, už před rokem. Dožadoval se odkladů, napřed kvůli zkouškám k maturitě, pak na problémy s odesláním. Poté chtěl další peníze předem a nabízel mi další zboží. Napsal jsem, že dokud mi nepřijde zboží které jsem už zaplatil, tak za další dopředu platit nebudu. Naposledy jsme spolu komunikovaly v červenci 2011. Od té doby vůbec nereaguje na žádný pokus o komunikaci a snaze se domluvit, a to přes žádný komunikační kanál. Na těchto stránkách nabízel více druhů zboží, takže by se snad někdo, kdo s ním obchodoval najde.

Pro ZdenekHQ: komunikovali jsme spolu hlavně přes ICQ a přes něj IP nezjistím (jeho číslo na ICQ: 220424062). Jedině pokud se ukládají přístupy na tyto stránky s IP, tak by ho někdo mohl dohledat. Na policii bych nepochodil, protože hodnota nepřesáhla 5000,-Kč. Jedině pokud by zde bylo více podvedených, tak se s nimi spojit a podat trestní oznámení společně.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od piitr »

Že vy jste tu Andreu vážně zaBANovali? Koukněte se, jak jí to vzalo:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pocas ... lnice.html

Edit: Aha, ono už se to probíralo jinde. Tak pardon.
Naposledy upravil(a) piitr dne 06 led 2012, 19:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#48 Příspěvek od Hill »

>>davidj:
K nám chodí z jediné, zjevně pevné, IP adresy v síti UNET ( www.unet.cz ), která pokrývá většinu území Českomoravské vysočiny, Žďárské vrchy, podhůří Orlických hor až k Labi, oblast Moravského krasu a... a vůbec. V takové oblasti se to těžko hledá.
Proto si vyber SZ.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od ZdenekHQ »

davidj píše:Na policii bych nepochodil, protože hodnota nepřesáhla 5000,-Kč. Jedině pokud by zde bylo více podvedených, tak se s nimi spojit a podat trestní oznámení společně.
http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?f=632&t=604088
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
davidj
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010, 02:00

#50 Příspěvek od davidj »

Podívejte se na http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?t=33844&start= tam je o něm počteníčko. Tohle už není žádná malá ryba. Je to zkušený podvodník, který záměrně využívá toto a podobná fóra, ke svým podvodům.

10.1.2012
Ještě bych chtěl dodat, že po zveřejnění jeho osobních údajů na výše uvedeném fóru, všem podvedeným, kteří se z tohoto fóra ozvaly, vrátil peníze. Jenže v době kdy jim peníze vracel a psal jak se polepší, tak zrovna tahal peníze ze mě a na těchto stránkách vesele dál inzeroval zboží, které nikdy neměl v plánu dodat. Nevím kolik lidí na tomto fóru mohl podvést, a pokud přímo nečtou toto vlákno, tak se nejspíš ani nedovědí, že byly podvedeni, právě tímto podvodníkem.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#51 Příspěvek od Sendyx »

Prosím o BAN dementa pod nickem "humanic" za tapetování.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#52 Příspěvek od Eleman »

Připojuji se k prosbě Sendyxe.
Nebo nejdříve důrazné upozornění a promazat, a pokud to nepomůže tak pá, pá.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#53 Příspěvek od Hill »

Promazal jsem tapetování, Zdeněk zatím zablokoval.

Zamčeno

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“