TV koncesionářský poplatek

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

TV koncesionářský poplatek

#1 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od FRANSIMOR »

Co k tomu dodat :roll: Holt se penízky někde ztrácej a kde maj jinde sehnat na své mizerné měsíční almužny vzít... :wink: To je jasný že vod nás neee :marlboro:

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Oldradio »

Tady pomůže jedině privatizace a koncesionářské poplatky zrušit. V současné době, kdy Radiokomunikace jsou soukromé a televize polostátní, ztrácí poplatek smysl. Ten měl význam v okamžiku, kdy veškeré vysílání, od mikrofonu, kamery přes studio a vysílače, bylo v majetku státu, který současně byl prostřednictvím pošty poskytovatelem koncesí za měsíční poplatek. Když se tenhle řetězec zrušil, je nesmysl nutit obyvatele státu k povinnému výpalnému za nějaké soukromé služby, které nepožaduje.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#4 Příspěvek od BIPOLAR »

A už máš spočítáno, kolik jde komerčním stanicím z peněz, které utratíš měsíčně za jídlo a ostatní věci nutné pro chod domácnosti ? To tě doopravdy baví koukat např. na film s délkou 85min. 2. hodiny, jenom proto, že tam nasadí 30. minut uřvanejch reklam ? 8O
Ale to zvyšování poplatků, taky moc neberu. :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ZdenekHQ »

Kdyby jen reklamy na komerčních TV, ale ty 🤐 teleshopingy na "státních" TV. Teď to trošku upravili, nakonec na ČT24 naštěstí nejsou vůbec...

http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/re ... shoppingu/
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#6 Příspěvek od jandu »

Po negovaní z toho vyjde = je normální, že se zvyšuje koncesionářský ....

Ono politici taký spôsob vyjadrovania dosť často používajú.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#7 Příspěvek od xmurgi »

Viem, ze osadenstvo za riekou moravou ma no to urcite kritickejsie oko, ale z mojho pohladu konciesionarske poplatky v CR maju zmysel pretoze programy CT su celkom pozeratelne. Na slovensku z toho urobili zasuvkovu dan, ale kvalita ide stale len dolu vodou, uz ani nepamatam kedy som pozeral nieco suvisle na STV. Pohlad do programu staci na konstatovanie, ze uz su pomaly na dne archivu a coskoro bude vysielanie pozostavat zo 40minut spravodajstva a 23h a 20minut bude monoskop.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#8 Příspěvek od Mysteri »

Keby som mohol, rád by som svoj koncesionársky poplatok radšej odvádzal ČT. V ČR si nevážite, ako Vaša štátna TV pracuje. Neviete, že môže pracovať OVEĽA horšie... Ako napr. u nás už od nástupu prvého Mečiara po dnes... :evil:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#9 Příspěvek od p32 »

Ale zase máte euro a my ne. :wink:

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#10 Příspěvek od weed_smoker »

Když chtěj lidi koukat na TV, měli by správně platit.Ale TV je dneska přežitek,máme přece diskusní fóra,rapidshare,megaupload, uloz.to,share-rapid(SMS dobití za 99 levnější než KP,100GB za měsíc stáhne málokdo,pokud nechce HD) a další narvaný filmama a seriálama,takže TV pouze jako zobrazovač k jinýmu přístroji.Můj názor.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#11 Příspěvek od kokun »

Alespoň jedna příznivější zpráva:

Do roku 2017 se TV poplatek nebude zvyšovat :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od FRANSIMOR »

Nojo ale to neřeši skutečnost ze ja mam kartu u které mne ujistily ze ji mam nafurt- nastalo.mam to tu žlute na bile.Zaplatil jsem jednorázoví poplatek 780.-kč stím že mám zajištěný příjem.Takže to je neplatné? Prostě porušují smlouvu já nebo oni?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#13 Příspěvek od kokun »

FRANSIMOR - pleteš si "hovno s pitralónem" - toto je vlákno o TV koncesionářském poplatku, nikoliv o SAT příjmu a zpoplatnění karet 8O :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#14 Příspěvek od p32 »

FRANSIMOR píše:Nojo ale to neřeši skutečnost ze ja mam kartu u které mne ujistily ze ji mam nafurt- nastalo.mam to tu žlute na bile.Zaplatil jsem jednorázoví poplatek 780.-kč stím že mám zajištěný příjem.Takže to je neplatné? Prostě porušují smlouvu já nebo oni?
A o co vlastně jde ?
a) Kartu máš na furt, když ti nestačí normální přijem toho samého pomocí pozemního přijmu a chceš to mít ze satelitu. Nebo ti ji někdo bere ?
b) S poplatkem jsi souhlasil a příjem zajištěný máš. Nebo ho zase nemáš zajištěný ? A jak ? Autem taky můžeš jezdit sto let, ale musíš ho občas spravovat.
c) Kde porušují smlouvu ? Poplatkem za měsíční údržbu ? Stačilo si ji předplatit na 10 let dopředu, ale to nikoho nezajímalo. Ano, ČT to nazývá jinak.


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“