DSE 5510 - Auto Start Load Share Control Module

Měřáky, automatizační technika, regulační technika

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zdeno_Kastelan
Příspěvky: 19
Registrován: 13 kvě 2010, 02:00

DSE 5510 - Auto Start Load Share Control Module

#1 Příspěvek od Zdeno_Kastelan »

Nazdar všem,
potřeboval bych poradit s touto automatikou - Deep Sea 5510 - hlavně při manuálním módu + nastavení některých parametrů. V našem případě se jedná o řízení EC 35 kVA (celkem 4) + synchro se sítí. Nemáte s tímto (nebo podobným od DeepSea ) typem někdo nějaké zkušenosti? Díky moc.
Zdeněk

Uživatelský avatar
Zdeno_Kastelan
Příspěvky: 19
Registrován: 13 kvě 2010, 02:00

#2 Příspěvek od Zdeno_Kastelan »

Tak opět nazdar,
Zkusím svůj dotaz zkonkretizovat. Jak je vidět na přiloženém obrázku, jde mi o způsob spouštění při ručním řízení - t.j. když zmáčknu symbol ruky. Tím si nastavím volbu ručního chodu. Pak nastartuji - zelené tlačítko. No a následně bych měl/jsou 2 možnosti volby chodu (budu citovat angl. návod):

OPEN GENERATOR (factory button) - This push button is used to control the opening of the generator load switching device:
1)Pressing this button when the generator is running on load, and in MANUAL mode, the generator load switch is opened. Further presses of this button will have no effect.
NOTE: This button is only active in MANUAL mode

CLOSE GENERATOR - This push button is used to control the closure of the generator load switching device and has two modes of operation:
1) Synchronising is NOT enabled. Pressing this button when the generator is running off load and in MANUAL mode, the generator load switch is closed. Further presses of this button will have no effect.
2) Synchronising is enabled. Pressing this button when the generator is running and in MANUAL mode, the 5510controller, will voltage match and synchronise with the bus. The generator load switch is then closed in parallel with the bus.
NOTE: This button is only active in MANUAL mode


Tak a já si úplně nejsem jistý, v jakém případě lze toto užít, resp. posloupnost těchto kroků - kterým co aktivuji, apod. Předpokládám, že při tomto druhu provozu pojede EC samostatně (bez zapojení a synchronizace se sítí a ostatním EC), tudíž mi není jasná zejména stať Closure generator.
Doposavaď jsme tento druh provozu nepoužívaly - vždy se jelo na AUTO provoz. Ovšem v případě poruchy.....
Setkal se někdo s něčím podobným a mohl by mě poradit???
Předem Dík

Zdeněk
Přílohy
DEEPSEA-Auto-Start-Load-Share-Control-Module-DSE5510.jpg
(42.57 KiB) Staženo 105 x

Odpovědět

Zpět na „Měření, regulace a automatizace“