VCR DAEWOO ST-460K

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

VCR DAEWOO ST-460K

#1 Příspěvek od durkovic »

Toto video mi dal znami ze on ho uz nechce a ze nefunguje mechanika.Klasika nefunkčiny MODESWITCH tak cela mechanika presla GO video beha ako hodinky len mam problem ze po zapnuti sa na TV zobrazi VYBER JAZYKA (video stalo dlho bez napajania asi rok aj pol) a bez DO sa neviem pohnut.Prosim Vas či sa neda pokracovat v nastaveni videa aj pomocou tlacidiel na prednom paneli (popr.nejaka kombinacia tlacidiel).

Dost ma prekvapilo ze tam nieje ziaden plast okrem ustrojenstva MODE video je z roku 2001.


Dakujem za rady a odpovede.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

Re: VCR DAEWOO ST-460K

#2 Příspěvek od galjo »

durkovic píše:Toto video mi dal znami ze on ho uz nechce a ze nefunguje mechanika.Klasika nefunkčiny MODESWITCH tak cela mechanika presla GO video beha ako hodinky len mam problem ze po zapnuti sa na TV zobrazi VYBER JAZYKA (video stalo dlho bez napajania asi rok aj pol) a bez DO sa neviem pohnut.Prosim Vas či sa neda pokracovat v nastaveni videa aj pomocou tlacidiel na prednom paneli (popr.nejaka kombinacia tlacidiel).

Dost ma prekvapilo ze tam nieje ziaden plast okrem ustrojenstva MODE video je z roku 2001.


Dakujem za rady a odpovede.
Bez DO sa dalej nepohneš.

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

re:

#3 Příspěvek od durkovic »

A kde by som este zohnal take DO alebo nejaka nahrada popr.UNIVERSAL DO KTORE PODPORUJE VCR DAEWOO.


Dakujem

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Pokud mám povědomí tak univerzály mají skoro všechny stejný softík a předpokládám že na DW tam najdeš kód. Jenže, a to je právě problém univerzálů, video zapneš, vypneš, přepneš předvolby, spustíš PLAY, STOP, REW a FF a to je všechno. Většinou ho nenaladíš!!! Ale myslím že právě DW jsem měl na stole minulý týden a uni. DO jsem se do něho dostal ale úplně nelogickejma tlačítkama-chce to zkusit pomačkat všechno.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

VCR

#5 Příspěvek od LOYZA »

No a co bazary? Tam bývá dost orig. ovladačů na kde co a třeba bude štěstíčko a bude to to pravé. Mnohdy se bohužel DO i od jednoho výrobce liší! Někdy něco jde a jiné zase nefunguje. Domluvit se že to odzkoušíš a jinak při nefunkčnosti vrátíš. Držím palce!
Ještě k tomu že bylo delší dobu mimo napájení. Většinou se už hodně roků vyrábí jen taková VCR která "přežijí" jen krátké odpojení od sítě, pak některé nastavení musíš zase nastavit. Jako je čas a datum.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “