Videokamera Sony TRV417E video8

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Videokamera Sony TRV417E video8

#1 Příspěvek od urbanek »

Zdravim,
Mam tuto cca 5let starou kameru. Pri nataceni se chova uplne normalne, ale problem je kdyz chci nahranou kazetu prehrat. Zacalo to tim, ze kdyz byly v obraze hodne svetla mista, litaly mi pres tyto mista vodorovne cary (kazetou to urcite nebylo, zkousel jsem jich nekolik). Po urcite dobe zacal byt obraz cim dal zrnitejsi, vypadalo to tak jako kdyz na videu rozstelujete tracking. Potom se obraz ztratil uplne (jako kdyz je prazdna kazeta). Cisla na displeji pri zmacknuti PLAY normalne bezi...
Kameru jsem mel rozdelanou, vycistil jsem hlavu, zkontroloval jestli neni nekde neco vypadeny apod. ale nic jsem nezjistil, je to porad stejny.
Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

Zrejme poradite at to dam do servisu, to se taky chystam udelat, ale radeji se ptam, jestli to treba neni nejaka blbost, kterou by slo opravit napriklad nejakym nastavenim v servisnim menu nebo neco podobnyho.

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

Kamera SONY.

#2 Příspěvek od stefan31 »

Zdravim,
mal som "na stole" dve kamery SONY Hi8/typ uz presne nepamatam, kazdy bol iny/ a obe mali podobnu zavadu - uplne funkcne, ale pri prehravani - vytrhavanie okrajov - biele, ohranicene a myslim vzdy na pravej hrane objektu. A cistenie pomohlo len trocha. A u oboch tuto zavadu sposobovala vadna hlava. Po vymene OK.

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od urbanek »

To bude asi ono. Mne cisteni taky nepomohlo navic se to casem zhorsovalo. Muzu se jeste zeptat v jakych cenovych relacich se ty hlavy pohybuji? Ja kamery normalne vubec neopravuju, tady tato je moje.

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od stefan31 »

Ceny v servise SONY cca 8000,-Sk, myslim ale, ze by bolo vhodnejsie zistit dotazom aktualnu cenu za vymenu hlavy v tomto type kamery v niektorom z autorizovanzch servisov SONY....

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od urbanek »

Je to spatny, dnes jsem to donesl do servisu SONY a rekli mi ze to je ta hlava a ze oprava by stala 5000Kc, no a to se nevyplati, kdyz za 10000 uz mam novou digitalni kameru.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“