Nabízím své služby: vratová technika a dálkové ovládání, EZS

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sharel
Příspěvky: 14
Registrován: 12 lis 2004, 01:00
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Nabízím své služby: vratová technika a dálkové ovládání, EZS

#1 Příspěvek od sharel »

Nabízím své služby v oblasti montáže a servisu vratové techniky, dálkového ovládání, EZS a stavby elektronických přístrojů. Jsem z České Lípy.
S pozdravem Sharel. (Vratová technika a dálkové ovládání, elektronika, EZS, průmyslová automatizace)

Návštěvník

re

#2 Příspěvek od Návštěvník »

Umis i garazova vrata na splatky??

Uživatelský avatar
sharel
Příspěvky: 14
Registrován: 12 lis 2004, 01:00
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od sharel »

Sory, ale nejsem banka. :roll:
S pozdravem Sharel. (Vratová technika a dálkové ovládání, elektronika, EZS, průmyslová automatizace)

82.150.170.38

#4 Příspěvek od 82.150.170.38 »

sharel píše:Sory, ale nejsem banka. :roll:
Tak to ses asi firma..... :roll: :roll: :roll: :roll: Vsichni davaji vrata a brany na splatky.... :lol: :lol:
To ses ty a jen ty,ze???? :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od Sendyx »

Nechápu, proč by se dodavatel vrat měl starat o zákazníka tím způsobem, že mu bude vlastně obstarávat půjčku. Myslím, že od toho jsou banky a podobné ústavy. Když jdu do potravin, taky se neptám, jestli mi dají rohlíky na splátky.

Uživatelský avatar
sharel
Příspěvky: 14
Registrován: 12 lis 2004, 01:00
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

[b]Pro pana anonymního[/b]

#6 Příspěvek od sharel »

Ty jsi asi opravdu idiot, když vidím tvůj způsob vyjadřování tak mám dost. Neumíš se ani podepsat a nepochopíš ani to co jsem napsal do nabídky. Nenabízím bankovní služby !!!! :roll: A radši mi sem už nic nepiš, toto není humoristický server.
S pozdravem Sharel. (Vratová technika a dálkové ovládání, elektronika, EZS, průmyslová automatizace)

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#7 Příspěvek od Sendyx »

:D Člověče zklidni se, idiotů je plno a ničit si nervy s jedním je zbytečné. Když na to nemá, tak ať si půjčí, jeho problém. Nebo ať mu ty vrata namontuje nějaký úředník z banky....

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#8 Příspěvek od Raptor181 »

Panove klud...Toto je tema zamerana na ponuku sluzieb a nie dojednavanie pozicky a hadanie sa. Tiez mam firmu a nedavam zabezpecovacky a autoalarmy na splatky.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#9 Příspěvek od Hill »

Proč taky sponzorovat něčí nadstandart? Když na to nemám, tak si prostě musím vystoupit a manipulovat se starými vraty ručně.
Nebo ještě líp - nechám vystoupit a manipulovat se starými vraty ručně. Ale v takovém případě na ta elektrická vrata budu šetřit podstatně déle....
S zabezpečovačkou je to totéž: kdo má na to, co chce zabezpečit, má i na tu zabezpečovačku a nebude smlouvat o nějakém leasingu.

Navíc ani dálkově ovládaná vrata, ani zabezpečovačky nelze stále ještě počítat mezi sériovou produkci, častěji se jedná o unikátní kusovku. Na takové instalace si firmy nechávají složit zálohu až 100% předem, než to vůbec začnou vyrábět nebo upravovat!

Takže nezvykejme si žít na dluh.

b1

#10 Příspěvek od b1 »

Vrata i cokoliv jineho na splatky u me neni problem.
Zaloha 130% predem a zbytek na splatky treba 3 roky, je mi to fuk. Zakaznik si voli system splaceni.

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“