Padající ručičky v oktávce

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 69
Registrován: 12 bře 2012, 01:00
Bydliště: Brno

#16 Příspěvek od janek »

Toto me delala sluzebni Fabie uz v roce 2002 a byla nova mela tak 1tis km, to stale bojuji se stejonu chybou? :nevim:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29693
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

janek píše:Toto me delala sluzebni Fabie uz v roce 2002 a byla nova mela tak 1tis km, to stale bojuji se stejonu chybou? :nevim:
Samozřejmě, dokud někdo nedosáhne 100% zákazu používání RoHS.račky aspoň v automotive, budou se tyhle závady opakovat jako přes kopírák. Jenže oni právě ti nejlacinější subdodavatelé dodavatelů pro Bolku už neumějí s olovnatou technologií pájení pracovat - respektive nemají na to techniku, která v dnes platném legislativním prostředí stojí nepředstavitelné množství investic - prostě kdo dnes průmyslově taví olovo nebo jeho slitiny, musí mít speciálně stavebně upravené objekty, spešl klimatizace s filtračními jednotkami a milión dalších ouředně vyžadovaných cypovin. Což v první řadě stojí prachy a ve druhé taky - a to se následně zákonitě musí projevit na ceně produktu...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
cigarkow201
Příspěvky: 460
Registrován: 29 úno 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#18 Příspěvek od cigarkow201 »

Kdyz by nekdo potreboval mohu mu prez diagnostiku rucicky zkalibrovat na aute pokud si prijede a bude to mit pripravene a odstrojene tak 350kc v praci a mam i svuj vlastni diagnosticky pristroj i wag tak kdyz by to slo na nem tak by to bylo za 200kc po domluve v praze a okoli. pripadne mohu budiky opravit par jsem jich uz opravil a nastavil.

Uživatelský avatar
pavel16
Příspěvky: 821
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litovel

#19 Příspěvek od pavel16 »

Tak jsem čekal,kdy se tady taky někdo ozve a už je to tady :roll:

Uživatelský avatar
fialax
Příspěvky: 12
Registrován: 17 bře 2012, 01:00

#20 Příspěvek od fialax »

POkud už tu nekde o tom zmínka je tak se omlouvám. Sám jsem měl stímto problémy po dlouhem b8d8n9 jsem nasel pomoc na anglickem foru kde byl presny navod osobne jsem tez zjistil ze pokud vyndate pojistku cislo 15 rucicky funguji a pokud ji vlozite z5 opet zacnou blbnout. v takovem pripade mate stejnou chybu jako jsem mel j8 a staci prepajet par bodu na plosnem spoji a vse mi funguje uz bezmala rok a pul. Pokud trik s pojistkou 15 nezabere pravdepodobne mate chybu jinde.

Uživatelský avatar
janek
Příspěvky: 69
Registrován: 12 bře 2012, 01:00
Bydliště: Brno

#21 Příspěvek od janek »

Panove to je zoufale koukam skodovka na kazdym rohu a sama reklama a stale stejne problemy ...

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“