Whirlpool AWE 7316

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od otakarv »

"alonzo",ten svod topného tělíska je myšleno tak,že topná spirála uvnitř celého tělíska má svod na kostru.Někdy se stane,že má přímo zkrat(což jsem řešil na tchánové Wirpoolce výměnou tělíska) na kostru.
Co Ti poslal "Nepo" tu příručku v angličtině,ja take neumím anglicky,ale na netu máš překládač,já jej mám uložený na liště.Když potřebuji přeložit něco,tak si potrěbnou stať zabarvím modře levým tlačítkem myší,kliknu pravým,vyberu"kopírovat",kliknu levým.Pak kliknu na překládač,když mi vokénku nebliká kurzor,kliknu levým,pak pravým,najedu na položku "vložit" a konečně na "překlad".Někdy to trochu zle přeloží,ale vždy lepší než nic.

P.S.Zas mě někdo předběhnul. :lol:

Uživatelský avatar
alonzo
Příspěvky: 19
Registrován: 09 čer 2009, 02:00

#17 Příspěvek od alonzo »

otakarv píše:"alonzo",ten svod topného tělíska je myšleno tak,že topná spirála uvnitř celého tělíska má svod na kostru.Někdy se stane,že má přímo zkrat(což jsem řešil na tchánové Wirpoolce výměnou tělíska) na kostru.
Co Ti poslal "Nepo" tu příručku v angličtině,ja take neumím anglicky,ale na netu máš překládač,já jej mám uložený na liště.Když potřebuji přeložit něco,tak si potrěbnou stať zabarvím modře levým tlačítkem myší,kliknu pravým,vyberu"kopírovat",kliknu levým.Pak kliknu na překládač,když mi vokénku nebliká kurzor,kliknu levým,pak pravým,najedu na položku "vložit" a konečně na "překlad".Někdy to trochu zle přeloží,ale vždy lepší než nic.

P.S.Zas mě někdo předběhnul. :lol:
Otakary - jazyky tiež nie sú moja silná stránka,tak to tiež riešim cez translator :wink:

RM - vďaka za pre mňa zrozumiteľné vysvetlenie - takže bude najrozumnejšie vymeniť celé vyhrievacie teleso.
Nedalo mi to tak som to znova skúšal a musím potvrdiť že tam je ten pes zakopaný.Zapol som práčku a znova ten istý problém ERROR F-12 - tak som odpojil núlak od špirály a pračka sa rozbehla - samozrejme som ho znova napojil a cyklus prania prebehol až do konca.Páni ešte raz vďaka za trpezlivosť z amatérom Obrázek

Uživatelský avatar
carin
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2009, 01:00

#18 Příspěvek od carin »

Zdravím ,
chtěl bych se optat , mám podobnou pračku Whirlpool AWO/D 1200 EX , bydlím v nájmu 3 měsíce a tato pračka už v bytě byla , do této doby vše Ok , ale včera už nenaskočila nesvítí žádné chybové hlášení ani žádná kontrolka , vůbec na nic nereaguje , zásuvka je v pořádku .
Za každou radu budu velmi vděčný

Předem velice děkuji.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od otakarv »

Když máš zásuvku v naprostém pořádku,pak je pes zakopaný v té pračce.Může být přelomený přívodví kábel,vadný vypínač,něco s programátorem.Pro začátek bych se podíval na tu přívodní šňůru a postupoval dále systematicky.Jak máš měřák,přepni na měření odporu,zapni hlavní vypínač a změř na kolících zástrčky,zda Ti ukáže okruh.(nějaký odpor)

Uživatelský avatar
alonzo
Příspěvky: 19
Registrován: 09 čer 2009, 02:00

#20 Příspěvek od alonzo »

Zdravím Vás pani - tak som tu po nejakom čase znova s otázkou.
Hladám po nete no márne nejaký slušný obchod z náhradnými dilemi pre Whirpool - presnejšie "zase" ohrievacie teleso (no tento raz nie pre mňa,ale pre matku) - ak by mal niekto nejaký odkaz budem vďačný - ďakujem Obrázek

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#21 Příspěvek od keemo »


Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“