Myš bzučí

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mojcek
Příspěvky: 19
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Myš bzučí

#1 Příspěvek od Mojcek »

Dobrý den,
mám problém s myší,když zapnu reproduktory a pohnu s myší,tak se v repro ozve nepříjemné bzučení.Je to dost nepříjemné,jde to slyšet i když zapnu nějakou hudbu.Tak mě napdlo,jestli to není tou myší a vyměnil jsem ji a přestalo to.Takže by mě zajímalo,proč to s tou předchozí myší bzučelo.
Jedná se o kuličkovou myš Genius. :?

Předem děkuji za každou odpověď :)

Uživatelský avatar
MirrA1
Příspěvky: 531
Registrován: 30 srp 2006, 02:00

#2 Příspěvek od MirrA1 »

Mě to dělá to stejné, ale dá se to vydržet. Dokonce z repráků slyším všechno co dělám na pc- chrčení při posouvání stránek...
Ten problém se objevil, když jsem na výstup zvukovky připojil trošku výkonější home-made zesilovač. Kdesi jsem slyšel, že je to způsobeno nekvalitou integrované zvukové karty a její náchylností na rušení od desky. Tak pokud by sis koupil zvukovku do slotu tak by to dělat nemělo.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Zvukovka do slotu... asi jo, i když třeba integrované zvukovky na MB Epox 8RDA3+ na něco takového nejsou háklivé vůbec (to jim dřív odcházejí ellyty, takže počítadlo padá, ale ve zvuku pořád ještě není nic slyšet), ale ty na MB Asus A7N8XE si o tu samostatnou zvukovku někdy hlasitěji, jindy decentněji, přímo říkají, elektrolyty neelektrolyty. Třeba máme v práci smůlu, že vždycky koupíme MB z vadné série, ale to asi bude blbost, málokdy kupujeme víc, jak dvě současně, viděl bych to na vlastnost typu.
Zvukovka do slotu... zvlášť v noťasu se to dobře dělá. Přitom takový Dell Latitude do zvuku přidává v pravidelném intervalu rušení v intervalu blikání LEDky dobíjení...

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od drabek06 »

Tak to je nahoda ! Asi pred rokem jsem mel EPOX 8RDA3i a u ty jsem si nejakyho ruseni na vystupu nevsimnul. Ta deska me odesla, nevim proc, ale zacla neustale zamrzat, kondiky jsem menil a nic, ale to je jedno. Tak pred 4 mesicema jsem si koupil ASUS A7N8X Deluxe a nejakou dobu jsem jel na ty jeji zvukovce bez problemu, ta Deluxe verze ma MCP-T a to ma v sobe nejakej zvukovej procesor a je to na urovni SB live!. Ted pouzivam SB Audigy SE a jsem spokojenej . . . :D

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#5 Příspěvek od Radix »

Nám zase bručí kocour - přede.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“