SE W20i, podivné chování

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

SE W20i, podivné chování

#1 Příspěvek od 555 »

zdravím všechny zde přítomné:-)

S tímto telefonem mám následující problém.:

při přehrávání písniček,se najednou z ničeho nic zobrazila jen půlka displeje,tak jsem ho vypnul,a po druhém zapnutí už se rozsvítí jen podsvíceni displeje (obraz žádný)a telefon se restartuje.kdyby se to nerestartovalo tak bych si myslel na 99procent ze je chyba ve flexu )jelikož je to výsuvný telefon) ale když se to i restartuje tak nevím jestli to třeba neděla i software.:-(

předem děkuji všem za odpověd

EDIT: chtěl jsem zkusit aktualizovat SW pomocí softwaru seus II ovšem nikde jsem nenašel ho ke stažení aby byl funkční.na uloz.to sice je,ten jsem nainstaloval a zapnul,ale při načítání programu se objevilo provádí se,, aktualizace" dojelo to nakonec a pak mi PC vypsal hlášku neznámá chyba program seus bude ukončen a jiný už jsem nikde nenašel. :cry:
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

555- u tohoto modelu jsem podobný problém řešil nedávno (totožný nebyl, nerestartovalo se to)- zkoušel jsem flex i LCD, nakonec byl problém v EMI filtru LCDčka (10 vývodový SMD brouček na základní desce u konektoru flexu, podobné byly i v Samsungách). Onen filtr byl poškozený mechanicky, reálně jsem to našel až pod mikroskopem.
Ovšem to restartování je zajímavé, nějak mi připadá, že to úplně spolu nesouvisí. Co takhle oxidace u procesoru?
Jinak na přehrávání FW je mi nejbližší Wotan.

Uživatelský avatar
petr_
Příspěvky: 201
Registrován: 06 pro 2010, 01:00

#3 Příspěvek od petr_ »

Možná prasklý spoj pod procesorem ?

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#4 Příspěvek od mirosne »

Skús to preinštalovať,sem som Ti uložil funkčný SEUS,nedávno som ho používal:

https://rapidshare.com/files/3767068358 ... 1.6.12.exe
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#5 Příspěvek od 555 »

Děkuji všem za Vaše reakce,zkusil jsem to s tím SEUSem.Program našel novější SW než je v telefonu,ale po úspěšném nahrání do telefonu to dělá to samé.takže tam zcela jistě HW závada.Možná zkusit propájet (CPU a tech hlavních čipu).Provést reflow. :roll:

párkrát taky spadnul :roll:
Anebo ten EMI filter ja si na to zítra najdu čas:-)
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“