Nokia CK-7W v spojeni s autoradiom

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 28
Registrován: 15 bře 2009, 01:00

Nokia CK-7W v spojeni s autoradiom

#1 Příspěvek od foker »

Ahoj.Spojil som bluetooth sadu Nokia CK-7W s autoradiom Ford 6000CD tak ze som amputoval ten nechutny repracik z handsfree a pripojil na vstup radia.Vsetko funguje ale strasne to chrci.Skusal som dat na vstup odpor ale ani nekolkomegovy nepomohol.Dokonca to ide aj ked nie su zapojene obidva vodice na vstup.Mate pre mna nejaku radu?

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Napadá mě, že máš na řídící jednotce HF sady nastavenou maximální hlasitost, proto se ti PA v jednotce dostává do limitace a pak to takhle škrčí.
Zkus se na ten výstup podívat osciloskopem, zda je ořezaný.
Samozřejmě v první řadě zkus ovládacím kolečkem snížit hlasitost..

Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 28
Registrován: 15 bře 2009, 01:00

#3 Příspěvek od foker »

Hm...
ovladacie kolecko na HF neni,da sa znizit hlasitost na tel,vtedy je to ok ale je to nepohodlne.Musel by som vzdy pri pripojeni tel uskutocnit hovor,znizit hlasitost.Alebo to urobit pri prijati prveho hovorua po odpojeni od HF zase hlasitost zvysit.
Osciloskop nemam
:(

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Ovládací kolečko není, protože jej nemáš. Původně bylo součástí sady, jeho označení je CU-7 (mám tuto sadu mimochodem v autě, tak ji docela znám). Myslím, že bych i někde našel nějaké náhradní.

Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 28
Registrován: 15 bře 2009, 01:00

#5 Příspěvek od foker »

To akoze je tam nejaky potenciometer ktorym sa da regulovat hlasitost,akurat to nema kolecko?To by som ho mohol stiahnut aj nejakym tenkym srobovakom alebo pod.
Alebo som to nepochopil dobre?

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od Michal22 »

Chápeš to špatně- ovládací kolečko (Jog) s označením CU-7 se připojuje do řídící jednotky. Přečti si uživ. manuál: http://nds1.nokia.com/phones/files/guid ... _UG_cs.pdf

Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 28
Registrován: 15 bře 2009, 01:00

#7 Příspěvek od foker »

Jaa sem vul.
Navod mam,cital som ho,aj kolecko mam.Ale ze je to aj na hlasitost tak to mi nejak uslo.Diki kaamo :pray: :pray: :pray:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od Michal22 »

V poho, jsem rád, že ti to pomohlo. Jen doplňuji, že kolečko slouží i k rychlé volbě posledního volaného čísla (2x stisk tlačítka) a k resetu sady (s vypnutým zapalováním držet tlačítko, potom zapnout zapalování).

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“