Fotbalové Euro 2012

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#31 Příspěvek od kokun »

Ale jsme IN:
OBRAZEM: Kopačky českých borců zdobí jména žen či tajemné šifry, Bílek je King 8O

názory veřejnosti:
Zdeněk Kurfiřt, Jablonec nad Nisou
dnes 08:11 - Nahlásit

Žádný jména na kopačkách jim nepomůžou. Zas to bude ostuda a "KING" Bílek půjde konečně tam kam patří - do řiti!
Se štěstím a s odřenou (_!_)-lí jsme nakonec nad Řeckem vyhráli - Řecko - Česko 1:2:
Za šest báječných minut stáli Řekové na pokraji krachu, nakonec se ho ovšem obávali i Češi :wink:
Rosický musel z bitvy s Řeckem odstoupit. Má problémy s achillovkou :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Jirka »

Tip na zítra:

ČR : Polsko
0:2, pokud budou naši hrát jako obvykle
2:1, pokud se zase plzeňáci utrhnou Bílkovi ze řetězu :)
*****

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#33 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#34 Příspěvek od ohryzek36 »

No tož to jsou pěkné šoky - já jsem fotbal (nebo celkově sport) sledoval naposledy ve středu a najednou se to trochu obrátilo(naše vítězství jsem se dozvěděl až včil - jinak sem byl docela mimo) - jsem zvědavý na čtvrtfinále :twisted:

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#35 Příspěvek od BIPOLAR »

Tak zázraky přece jen existují - doopravdy jsem nevěřil a protože jsem kardiak, tak včera večer, jsem si raději místo fotbalu pustil přes DVD pěkný film a naše utkání s Polskem jsem si nahrával s tím, že po utkání se podívám na teletext jak jsme dopadli. Po půl jedenácté jsem se mrknul a s očima jako šnek jsem doslova zíral. Ihned jsem vypnul DVD a již v bláhovém klidu jsem shlédnul s krásně vychlazeným duetem piv, celý mač. A na dnešek se mi moc krásně spalo ! :lol: :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#36 Příspěvek od BIPOLAR »

A ještě jedno potěšení : http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-re ... arich.html
Byl bych ale radši, kdyby s námi postupovali Poláci místo Řeků.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#37 Příspěvek od Hill »

Už mi z Polska přišel mail s blahopřáním a dovětkem: "nevadí, že jste nás porazili, hlavně že Rusové nepostoupili!"
Jako bych za to mohl já.
A bylo mi blbý odepsat, že to ani nesleduji, jen zprávám jaksi nejde uniknout.
Tak jsem poděkoval a vyslovil politování nad tím, že to musel rozhodovat zrovna zápas s Polskem...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#38 Příspěvek od EKKAR »

Mně zase včera blahopřál k výhře jeden Angličan na chatu - proč zrovna MNĚ, notorickýmu ignorantovi vokopávajících se čutálistů, tomu nerozumím doteďka... VSKUTKU bych byl radši, kdyby to bylo obráceně a oni jeli domů - byl by klid a svatej pokoj minimálně aspoň do dalšího turnaje...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#39 Příspěvek od BIPOLAR »

EKKARe, ani nevíš o co přicházíš. I v tom čutání, nebudeš ochuzen o kulturní vložky, jako filmování a teátrální kousky někdy na vysoké úrovni. :wink: :lol:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#40 Příspěvek od EKKAR »

V mnoha jiných sportech máme olympijský vítěze, mistry Evropy i světa a skoro nikdo o nich nemluví s výjimkou okamžiků, kdy "zase" přivezou nějakou tu "placku" nebo "vázu". Viz třeba Špotáková, Synek, Kůrková-Emmons, Kvitová a regiment dalších. Naopak o na zeleným plácku očutávajících se přeplácenejch primadonách je denně minimálně celá stránka skoro v každých novinách - i když pášou jen skandály s "porušením životosprávy" a pokud nic nespískají, tak se aspoň spekuluje o tom, kdo si co natrhnul a jestli ho trenér postaví. Takový starosti na mou hlavu... Proč vůbec s takovýma volovinama obtěžujou lidi, který to vůbec netankuje?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od Jirka »

tip, přání
ČR : POR
2:1, manekýnky domů

(jen ten průser: herní styl na Baroše a Bílek na věky věků ...)


------

http://www.sport.cz/fotbal/me-2012/clan ... lause.html

Samozřejmě, vždyť už to s elektronickou tužkou nějaký čas trénuje.
*****

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#42 Příspěvek od BIPOLAR »

Hlavně si musejí, až tam bude jako komentátor, hlídat tu elektronickou tužku ! :lol:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“