Funkce vyvažovačky kol

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
djkennny
Příspěvky: 32
Registrován: 12 črc 2011, 02:00
Bydliště: Vrchlabí

#16 Příspěvek od djkennny »

Andrea píše:Tak to z té samolepky opiš a pak koukni, co je pod ní, bude to nejspíš nějaký PAL/GAL a jestli je v něm díra, tak to bude docela problém.
Tak nalepku jsem opatrně odstranil, ale pod ní je vše ok, to jen tak blbě vypadalo. Večer ještě změřim jestli jde na všechny desky napájení a pak už musím vyhledat pomoc nějakého el.doktora.... Kondíky a tranzistory jsou ok.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Habesan »

To se ještě nikdo z bastlírny nepřihlásil?

Kdybys z toho souboru nechal odstranit náhled (nebo celý EXIF), ušetřil bys dalších pár kB.
SAMSUNG GT-i9100 má mít 8 MegaPixelů. Nemohl bys ty fotky v původním stavu nahrát třeba na Flickr.com a tady na ně jen odkázat?

Možná bys měl zkusit oslovit přímo: Carl Schenck AG nebo Schenck Process, s.r.o. jestli by ti nechtěli poslat schémata, programy, náplně pamětí...

Napadá mě, jestli se někomu nepodařilo připojit to na 400V místo 230V, viz ta přehazovatelná pojistka.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
djkennny
Příspěvky: 32
Registrován: 12 črc 2011, 02:00
Bydliště: Vrchlabí

#18 Příspěvek od djkennny »

Na 220V to nikdo nepřipojil, s vyvažovačkou se asi 4 roky vůbec nehýbalo a fungovala, je jako záložní, sice stará mrcha, ale pokud potřebuji nějaké kolo opravdu dokonale, tak jdu na tuhle starou mrchu :-) Už jsem dotazoval jak zastoupení v ČR tak i výrobce v D pod kterého patří. V ČR mi řekli že na to jsou schopni objednat pár mechanických dílu a v D mi nabídli možnost zakoupení nového produktu. Jinak bohužel nic. Já si osobně myslím že to bude nějaká možná i banalita, ale pro mě neřešitelné :(

Uživatelský avatar
Chenzee
Příspěvky: 464
Registrován: 26 čer 2007, 02:00
Bydliště: Vysočina

#19 Příspěvek od Chenzee »

Pokud to bylo delší dobu bez nečinnosti, tak může být zalehlý nějaký spínač. Takže zkus projít spínače startu, bezp. spínače, snímače krytu a já nevím, co všechno to může mít. Ručně procvakej případně prostříkni.
Žádnej učenej z nebe nespadl ...

Uživatelský avatar
psychosalam
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 156
Registrován: 03 dub 2012, 02:00
Bydliště: v domě na Dobytčím trhu v Praze

#20 Příspěvek od psychosalam »

djkennny píše:Ahoj, přestala mi fungovat vyvažovačka kol na osobní auta. Mam schématko na kterém jsem zakroužkoval pojistky F1 a F2. Jedna znich je 220V a druha 380V, já mam osazenou pouze 380V a ta druhá je vyndaná. Proč to tam mají, když zařízení má 3-fázový motor a stejně na 220V připojit nejde.

Přejmenováno. ZdenekHQ
Také se divím, že se nikdo z místních odborníků, různých Frantů a Pepíků už nehlásil, že to spraví.

Ale k věci, v prvé řadě, co znamená věta: "přestala mi fungovat vyvažovačka " ? Co se stane, když to zapneš? Je to úplně mrtvý? Nebo se něco děje, ale špatně?

Jinak máš SZ :D

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Habesan »

Plzeň je mimo okruh 100 kilometrů.
Já bych mu s tím pomohl, hodilo by se znát někoho, kdo (pravděpodobně) dělá v pneuservisu.
Proto chci, alespoň na dálku, něco vyčíst z těch fotek.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Poradna“