Dobrovolny rocny poplatok za ftp a podporu webu..

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Koko by ste dali rocne za pristup na FTP?

do 50Kc
14
12%
100Kc
32
27%
200Kc a viac
71
61%
 
Celkem hlasů: 117

Zpráva
Autor
PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

Odpoved

#31 Příspěvek od PabloX »

Ja som tiez zo Slovenska, snad by som aj ja prispel, ale musim tiez vyriesit problem, ako ma MAX - ja mam 14 a tiez nemam ucet...Ale este je fakt skoro o tom hovorit, riesenie sa hadam najde.

A co sa tyka mladeze a elektroniky: Uz to fakt vymiera. V Ruzomberku poznam len par ludi, ktori sa tomu riadne venuju tak ako ja, ked poviem kamaratom o tranzistore, tak na mna vyvaluju oci, ze co za p... to trepem :evil: , ale tazko im vysvetlit, ze to bude v buducnosti moj zivot, zatial co oni budu dakde tancovat BREAKDANCE!

Návštěvník

#32 Příspěvek od Návštěvník »

No to se mnou chodi do tridy borec co taky dela do elektroniky...
Mùžu øíct s jistotou že je to mùj nejlepší kamarád dokonce spolu sedíme v lavici a tak máme dost èasu klábosit o elektronice :)
Dokonce pøispívá sem na forko... :)
Vid downhille? :agree:

Uživatelský avatar
Tomhais
Příspěvky: 13
Registrován: 07 lis 2005, 01:00

#33 Příspěvek od Tomhais »

MaxRampage píše:Já mám spíš problém sehnat některé součástky...treba jsem si myslel že KC238cky se kteryma delam kazdy 2hy zapojeni (pravda jsou to uz starsi planky) se daji bezne sehnat...Ale prijdu do GeS Electronics a reknou mi ze ty uz davno ani NEDELAJI tak pak litam a schanim...Jo a ohledne ty platby...sice možná tvrdíte že to není aktuální...Ale naši (hlavně táta) neradi lítají po bankých a nebo poštách...Já si ke schránce klidně dojdu...A tak me napadlo že pokud (doufam) se tu ty příspěvky prosadí bych to bohužel MUSEL posílat poštou ... :(
No ale na druhou stranu...Proč ne??? :thinkerg: :prst:

PetrK
Diky :tanzer: To na mě když jdu pro součástky v prodejně hledí pohledem : "Co tady chce ten prcek???" a tak podobně :cry:
Plně s tebou souhlasím, jsem na tom věkově tak jako ty a mám podobné zkušenosti,navíc ze svého okolí neznám nikoho,kdo by se zajímal o podobnou tématiku.Jinak jsem taky ochoten prispět nějakou tu korunu. :prst:

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#34 Příspěvek od Kocur »

Já hlasoval 200Kč a více,souhlasím se všemi co se tu projevily.Já nejsem žádnej stařík,je mi 30let,ale kamarády ohledně elektroniky mám bohužel jen samá důchodce nebo skorodůchodce,tak mě to mrzí že už není takovej zájem u omladiny,aspon u nás.
Jinak se chci zeptat na něco co se tu ještě neprobíralo a sice já mám net bezdrátovej,jsem připojen na místní sít za 200Kč měsíčně,což je super,ale hrozí u mě,že chci koupit byt a tím se přestěhuji.Pokud se naskytne příležitost třeba někde v okolní dědině a tam nebude možnost se připojit na net a telekomu cpát prachy nebudu,tak to se pak odhlásím abych neplatil nebo nebyl vedenej za neplatiče nebo jak by to bylo?Je to jen předběžný,může to být za měsíc,nebo za 5 let to stěhování.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#35 Příspěvek od Raptor181 »

Kocur píše:Pokud se naskytne pøíležitost tøeba nìkde v okolní dìdinì a tam nebude možnost se pøipojit na net a telekomu cpát prachy nebudu,tak to se pak odhlásím abych neplatil nebo nebyl vedenej za neplatièe nebo jak by to bylo?Je to jen pøedbìžný,mùže to být za mìsíc,nebo za 5 let to stìhování.
Myslis za neplatica na tomto webe?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Einy
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Einy »

Nejsem tu dlouho, ale už mi tady bylo odpovězeno mnoho mých otázek. Odhlasoval jsem si zatím stovku, brzo se ale postavím na vlastní a tak Vám tady přispěju více.

Alovka: Se servery nedělám dlouho, ale četl jsem, že na ten tvůj bude běžet WIN NT. Nestudoval jsem jeho strukturu, ale pokud se nepletu (je to ale možný), tak NT nemají oddělené jádro systému od grafického režimu. Nebude v zájmu HW prostředků běžet pod systémem typu UNIX a vypnout nepotřebnou (alespoň po většinu času) grafiku?

Tak zatím počítej s mojí cca stovkou, později přihodím (až to bude z mý kapsy) :) 8-) :)
Alea iacta est... =)

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od alovka »

Situace se trochu zmìnila. Nechci nic slibovat, ale v létì chci spustit upload/download server zkušebnì. Pokud to bude vyhovující tyto stránky pobìží beze zmìn tak jak jsou, jen bude oddìlena sekce downloadu a uploadu na jiný server bez limitu místem, èi trafikem.
Linka prozatím 512/512 DSL, pozdìji SDSL 1Mb/1Mb.

Jinak systémy Unix neznám, takže vše dìlám tak a￾ to mùžu dìlat vše bez pomoci. No a licenci mám na okna.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#38 Příspěvek od stasek »

Hlasoval jsem pro 200, to je za rok nepatrná suma i pro mě jako důchodce. Na těchto stránkách jsem už dostal hodně cenných rad, nemyslím přepočítáno na peníze, bastlím pro radost. A radost ze života je cennější, než všechny prachy.

Návštěvník

#39 Příspěvek od Návštěvník »

Už jsem si jednou pustil hubu na špacír,že podpoøím jedno jiný
forum a pak jsem nebyl schopný dojít na poštu.
Aby to tady nedopadlo stejnì,nemùžu ti napø. dobít tel.kartu?
Já ti nechci volat,ale GSM bank zatím nemám a neuznávám,
je nìjaká jiná jednoduchá forma??
Zapomnìl jsem øíct,že jsem pro 200.

Uživatelský avatar
Miky_K
Příspěvky: 10
Registrován: 05 led 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

příspěvek na provoz ftp

#40 Příspěvek od Miky_K »

jsem též ochotný přispět nějakou korunou na provoz ftp, i já jsem tu našel hodně potřebného a proč hledat jako tydýt po internetu, když se mohu trochu přičinit o zlepšení jednoho, kde bude všechno.Takže...jestli tento záměr stále platí, ozvěte se mi na email.Přeji hodně štěstí a spoustu chápajících uživatelů.

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 105
Registrován: 18 říj 2004, 02:00

#41 Příspěvek od Antony »

Nemyslím si že by na nějakém Webu bylo všechno, ale taky by mě zajímalo jestli se to nějak hnulo?

Tím zdravím moderátory a předpokládám že mají nějaké info a vyjádří se.
(jestli mi něco neušlo).

Uživatelský avatar
Lupiino
Příspěvky: 36
Registrován: 06 čer 2006, 02:00

Náklady

#42 Příspěvek od Lupiino »

Dík patří všem, co se tu o to starají. Porovnejte si cenu za EURAS..... Za chvíli budou bastlíři ohroženej druh, budou jen RND výměnkáři ;-) tak držme pospolu. Svoji původní 100,- přehodnocuji, obětuji klidně víc, ono se to vrátí. Tohle je asi jedinej server, kde se dá získat nějaká rozumná informace z oboru, aniž bych stáhl hafo mega reklamy na renovovaný kazety.... Snad by to jen chtělo trošku rozdělit závady a odbornost informací, ale sám nevím jak, takže jako bych nic neřek ;-)

Uživatelský avatar
aptak
Příspěvky: 6
Registrován: 27 bře 2006, 02:00

#43 Příspěvek od aptak »

myslim ze 200Kc na rok je ciastka, ktora nikoho nezabije.
velmi rad prispejem. staci dat info o ucte :-)

Uživatelský avatar
schrost
Příspěvky: 237
Registrován: 20 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Havířov

#44 Příspěvek od schrost »

Tak a teď už jen číslo účtu,kam prachy přeposlat...

Rošťák

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

Re: Dobrovolny rocny poplatok za ftp a podporu webu..

#45 Příspěvek od Hru »

Raptor181 píše:Kolko by ste boli ochotny dat rocne za pristup na ftp a zaroven podporili tento web? 8-)
souhlasím - jaké je číslo ůčtu anebo adresa,kam to poslat? :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“