Nabízím programování obvodů ALTERA

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
psychosalam
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 156
Registrován: 03 dub 2012, 02:00
Bydliště: v domě na Dobytčím trhu v Praze

Nabízím programování obvodů ALTERA

#1 Příspěvek od psychosalam »

nabízím programování obvodů ALTERA.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od FRANSIMOR »

Nevím zda zde nebude odkaz na pravidla...... :wink:

Uživatelský avatar
psychosalam
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 156
Registrován: 03 dub 2012, 02:00
Bydliště: v domě na Dobytčím trhu v Praze

#3 Příspěvek od psychosalam »

copak to? Altera je zde na tomto fóru zakázaná? No co se dá dělat.... :( Tak holt tady jen Atmely a PICy, popřípadě Epromky.
Možná by bylo jednoduší napsat pravidla co je zde dovolono. Bylo by to kratší, než psát seznam, co je zakázáno :D Toho zakázaného je tu zdá se tolik, že se to nedá vůbec zapamatovat.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

psychosalam píše:copak to? Altera je zde na tomto fóru zakázaná?
Ne není a Fracimor jen tak střelil od boku..
psychosalam píše: Toho zakázaného je tu zdá se tolik, že se to nedá vůbec zapamatovat.
Doporučil bych ti, abys sis to honem rychle osvěžil a zapamatoval, protože já tak liberární jako ostatní modi rozhodně nejsem a začíná mi s tebou docházet trpělivost..
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#5 Příspěvek od jarda »

Určitě jde o nějakou konkrétní cenu

Uživatelský avatar
psychosalam
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 156
Registrován: 03 dub 2012, 02:00
Bydliště: v domě na Dobytčím trhu v Praze

#6 Příspěvek od psychosalam »

Killroy píše:Doporučil bych ti, abys sis to honem rychle osvěžil a zapamatoval, protože já tak liberární jako ostatní modi rozhodně nejsem a začíná mi s tebou docházet trpělivost..
To je problem, protoze ja mam problem si zapamatovat vlastni nickname a password, natozpak dlouhy seznam zakazaneho. To byla vzdycky potiz, uz za doby radostneho budovani komunismu, kdy jsem stale zapominal co je zakazane a soudruzi mi davali cervene puntiky a zakladali o mne sanony.

Uživatelský avatar
psychosalam
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 156
Registrován: 03 dub 2012, 02:00
Bydliště: v domě na Dobytčím trhu v Praze

#7 Příspěvek od psychosalam »

jarda píše:Určitě jde o nějakou konkrétní cenu
cena je stejne konkretni, jako kdyz se zeptas zednika, kolik chce za postaveni kurniku pro slepice.... Zalezi na tom, jak velka ta slepicarna bude, kolik se spotrebuje cihel, malty, dreva, jestli bude drevena nebo zdena, vytapena nebo nevytapena...

A s Alterou je to stejny. Zalezi na tom, jestli si obvod dodas,, nebo ti ho mam sehnat, jestli bude jeden, nebo jich bude hodne moc. Jestli si dodas obsah k naprogramovani, anebo ti ho mam vymyslet ....

Takze cena je od zadarmo az po milion :D

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#8 Příspěvek od Killroy »

psychosalam píše:To je problem, protoze ja mam problem si zapamatovat vlastni nickname a password, natozpak dlouhy seznam zakazaneho..
Používej jednu identitu a ne pět dalších a budeš to mít s pamatováním o to snažší. A nesnaž se mi vyvést z klidu dalšíma připomínkama, protože poté už toho sem nikdy moc nenapíšeš, spíš nic (a pod jakýmkoliv nickem). Takže tak..
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#9 Příspěvek od Andrea »

psychosalam píše:Jestli si dodas obsah k naprogramovani, anebo ti ho mam vymyslet ....
No jako vtip dobrý, ale ty na to máš přece lidi, ne? Nějaký ty ušmudlaný afričany nebo filipínce co ti to naprogramují za babku.
Jo že bys tam dokázal nahrát dodanej .sof/.pof, tomu bych i možná po pár panákách metanolu uvěřila. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“