Poptávám výrobu osazovacího plánu

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kuba5
Příspěvky: 34
Registrován: 02 srp 2012, 02:00
Bydliště: Kladno

Poptávám výrobu osazovacího plánu

#1 Příspěvek od Kuba5 »

Ahoj, jsem úplný začátečník v bastlení a hledám nějakého ochotného uživatele, který by byl ochotný na rychlo vyrobit osazovací plán na nepájivé pole (zařízení mi na DPS nefunugje, takže to chci postavit na nepájivym poli, abych věděl, že chyba není v atmelu). Asi bych to podle schéma dokázal postavit sám, ale asi ne správně a trvalo by to dost dlouho. Stačila by popsaná fotka třeba v malování (kde přesně bude R1, propojovací kabely apod.)
Jedná se o toto pole:

http://www.gme.cz/dokumentace/661/661-1 ... -183.1.jpg

Jinak kdyby se tu opravdu někdo našel, tak schéma pošlu po SZ, zašlu také jednu fotku jak by to přibližně mohlo vypadat (ale fotka je z trošku jiného schéma a není moc kvalitní). Jedná se o Atmega16 a pak je tam jeden krystal, 6 kondíků, 5 nebo 6 odporů, 3 diody a to je vše. Pro někoho zkušeného je to práce na chvíli. Kdo by chtěl, tak prosím SZ, Díky moc.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Ten Atmel bude na nepájivce "šťastnej" jak vězen v Azkabanu. Naprosto nedefinovatelný stupeň vazby mezi jednotlivýma políčkama, vzájemný přezařování pravoúhlejch impulsů všude kam se jen podíváš, přechodový odpory mezi spojkou a tím pružným kontaktem vevnitř měnící se pomalu i po křivým pohledu... VSKUTKU, jestli se to nepovedlo oživit na DPS, na nepájivce to bude ještě větší žůžo labůžo...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#3 Příspěvek od bastlir40 »

Dej na EKKARa, ví co říká. Z toho nepájivého pole se opravdu POS...Š. Bude lepší když pošleš schéma, udělá se to v eaglu a dostaneš rovnou předlohu pro vytisknutí plošného spoje. K tomu se dá vytisknout osazovací plánek a budeš mít jistotu že ti to půjde pokud nebude problém v programu. To je ale jiná stránka věci. Ohledně stavby je opravdu lepší plošný spoj. Nepájivé pole jsou zbytečně vyhozené peníze. Jestli chceš, pošli mi to na mejl a udělám ti to v eaglu. :wink:
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
Kuba5
Příspěvky: 34
Registrován: 02 srp 2012, 02:00
Bydliště: Kladno

#4 Příspěvek od Kuba5 »

Ok. Já jsem to už tvořil na normálním plošnáku, ale v PC se to hlásilo jako neznámé zařízení, ale proč, to nevím. Teď v týdnu už snad budu mít hotový koupený a funkční kus. Chtěl jsem to zkusit v nepájivym poli, abych se ujistil, že jsem atmela naprogramoval správně.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Habesan »

Pokud je to něco z dřívějšího vlákna t=52935, tak by bylo dobré uvést, co přesně to má být, třeba to má někdo odzkoušené a funkční.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“