Nesmazatelný soubor o velikosti 0kB

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#16 Příspěvek od MetalGod »

Mám Asuse se základovkou P5GD1-VM s Celeronem 2,8GHz :oops: (rok starý) a Woknouz mi umřel asi 3 měsíce po první instalaci a to jsem nebyl napíchnutej do světa a vůbec jsem se v tom nešťoural!
Tehdá mi SVCHOST.EXE skoro 100%ně zatěžoval procák, že se s tím prakticky nedalo pracovat (hrozně pomalý, procák se přehříval, i blbá myš se sekala) a nakonec modrá obrazovka, reset a dál se ten Woknouz nespustil.
Nešel ani nouzák, nešlo to ani přeinstalovat, tak jsem ten hadr napích do jinýho počítače, naformátoval a až pak to šlo nainstalovat.
Toť mý první zkušenosti s Woknama XP :cry:.
Teď, když jsem napíchnutej do světa, tak přes antivira, firewalla a přes WiFinku, se kterou provozovatel sítě furt něco dělá, takže to furt vypadává a tudíž si nemůžu nic stáhnout a aby to načetlo blbou stránku, tak to musím nejmíň 3x aktualizovat :? , takže možnost stažení viru (až na ten Woknouz) te téměř nulová.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#17 Příspěvek od miroja »

ZdenekHQ píše:... Na druhou stranu já jsem zůstal u 98SE a zásadně nestahuju od všeho "nejaktuálnější" soft, protože to bývá většinou krok špatným směrem (reklama, spam, registrace,spyware atd).
Suhlasim, a donedavna som mal aj W98, no bohuzial novsie cipsety uz tento OS nepodporuju,co ma dost s..e, tak som MUSEL prejst na W2k :cry:

Uživatelský avatar
Lupiino
Příspěvky: 36
Registrován: 06 čer 2006, 02:00

Kompatibilita

#18 Příspěvek od Lupiino »

No, hezká diskuze ;-) ALE!! WXP jsou docela stabilní, jen prostě moc věcí dělají samy aniž by se obtěžovaly se Vás ptát. Zkouší nainstalovat i věci, co neumí a nejsou kompatibilní. Pokud nainstalujete ovladače zákl. desky až po instalaci WXP, je to špatně. Jenže ono to ani jinak nejde - výjimka jsou notebooky s Woknatým CD přesně na míru. Pak je to OK. Pokud máte HP multifunkční tiskárnu, tak je v návodu postup - nejdříve nahrát soft a pak teprve připojit, jinak se wokna do toho pustí samy a je to v... Dobrá je utilita, co zastaví hledání příslušenství - WXP stop polling...

A nejhorší je, že ani tvůrci W neví, proč Váš počítač udělá zrovna toto...

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

Re: Kompatibilita

#19 Příspěvek od rezis »

Lupiino píše: A nejhorší je, že ani tvůrci W neví, proč Váš počítač udělá zrovna toto...


Taková umělá inteligene která si žije vlastním životem :wink: a která mě děsí :(

Vsicni říkají že Linux je stabilní jenže v momentě kdy by se dostal do rukou uživatelů kteří uspěšně likvidují Windows myslím že by dny jeho nezranitelnosti byly sečteny.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

Re: Kompatibilita

#20 Příspěvek od MetalGod »

Lupiino píše:No, hezká diskuze ;-) ALE!! WXP jsou docela stabilní...
...asi jako Černobyl :evil:
Rezis píše:Taková umělá inteligence, která si žije vlastním životem :Wink: a která mě děsí :Sad:

Jo, binární autista :D
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

Re: Nesmazatelný soubor o velikosti 0kB

#21 Příspěvek od Hru »

jave píše:Prosím kohokoliv kdo něco podobného řešil o radu. Známý si potají v praci chtěl něco stáhnout a tudíž si vytvořil adresář se svým křestním jménem a do nej stahoval avi o velikosti cca 190MB. Cestu samozřejmě zadal do toho svého adresáře. Po stažení tam byl soubor o správné velikosti, ale bez přípony. Tudíž ho přejmenoval na název.avi a vyzkoušel zda funguje. Ano byl funkční. Soubor vypálil na RW a když chtel adresář smazat tak to nešlo. Poté zjistil, ře v adresáři zůstal nulový skrytý soubor o stejném názvu jako byl ten stažený a ten nejde odstranit. Zkoušel to ze stavu nouze a stejný výsledek. Soubor má atributy (skrytý, systémový a archivován). Pokud atributy odstraní, tak soubor stejně hlásí, že nejde smazat a atributy se vrátí zpět. Nemáte někdo nějaký nápad nebo softík? Chte to v práci co nejdříve odstranit. Děkuji moc
:?: Skusil bych,pokud je přístup do ovládacívh panelů-možnosti složky-zobrazení-skryté soubory a složky - nastavit zobrazovat.
Možná bude stačit kliknout pravým tlač.myši na složku a ve vlastnostech změnit nastavení.

Uživatelský avatar
Petrus2
Příspěvky: 101
Registrován: 05 zář 2005, 02:00
Bydliště: Doubek

0 soubor

#22 Příspěvek od Petrus2 »

Zkus ho smazat přes Total Commander ( ne Win Commander !) Umí pracovat s ASCII kodem.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#23 Příspěvek od dj_Paul »

a co takhle skusit editor registru? třeba regedit

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“