Blaupunkt Kingston DJ

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
utahs
Příspěvky: 6
Registrován: 24 pro 2006, 01:00
Bydliště: Havíøov

Blaupunkt Kingston DJ

#1 Příspěvek od utahs »

Mám autorádio Kingston DJ od Blaupunktu a nemám CD Changer. Vzhledem k tomu, že rádio nemá AUX vstup, chtěl bych nějak zapojit MP3 přehrávač práve k tomu vstupu CD Changeru tak, abych když navolím taklčítko DSC, bude aktivní vstup, na který bude připojen MP3 přehrávač. Když teď zmáčknu DSC talčítko, píše NoDisc. Nevím ale, kde mám co zapojit abych nic neodpálil. Zda-li to vůbec půjde zapojit. Díky.

Tomx

odblokování

#2 Příspěvek od Tomx »

Èau, mám uplnì stejný radio, dostal jsem je od kámoše aji s kódem, problém je však v tom, že nevíme jak ho tam zadat. Sice se to netýká tvého dotazu, ale pøedem díky za odpoveï 8-)

Uživatelský avatar
FandaB
Příspěvky: 11
Registrován: 09 lis 2006, 01:00

#3 Příspěvek od FandaB »

Zkus se mrknout na www.blaupunkt.cz Tam by něco mohlo být.

Uživatelský avatar
FandaB
Příspěvky: 11
Registrován: 09 lis 2006, 01:00

#4 Příspěvek od FandaB »

Tomx : Teď jsem to našel. Anglicky dvakrát neumim ale jestli jsem to pochopil tak tam čísla codu zadáš jak u normálního BP. Mačkáš čísla pamětí na rádiu. Cod je na prvních čtyřech. Takže si nastavíš první pak druhý.... A pro potvrzení podržíš tlačítko LH (Teda jestli tam takový nějaký je) :D

Uživatelský avatar
utahs
Příspěvky: 6
Registrován: 24 pro 2006, 01:00
Bydliště: Havíøov

Zadání kódu

#5 Příspěvek od utahs »

Pokud je kód například 8914, pak se zadává takto: první číslo (8)=osmkrát zmáčknout číslo 1, druhé číslo (9)=devětkrát zmáčknout číslo 2, třetí číslo (1)=zmáčknout číslo 3, čtvrté číslo (4)=čtyřikrát zmáčknout číslo 4. Pak se zmáčkne sdružené tlačítko se šipkami (levý horní roh) a rádio se rozjede. Mne to tak funguje.
Ale zajímá mne, jak připojit MP3 na vstup DSC?? Díky.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“