aplikace Google Earth

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

aplikace Google Earth

#1 Příspěvek od FRANSIMOR »

Zdravím Vás odborníci.nevím co se děje,ale při spuštění této aplikace-Google Earth-se mne okamžitě,bez jakékoli hlášky resetuje počítač.po naběhnutí žádná hláška o pádu.dělá mne to pouze tato aplikace.ztaženo z internetu-že by vir-asi blbost že.?Napadá Vás něco ?

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od workhard »

Jestli tam máš Widle, tak mě napadá jejich reinstall, jinak netušim :wink:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od FRANSIMOR »

Pokud těma widlema je myšleno windous tak ano.No a před měsícem provedena nová instalace.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od workhard »

Divné, teď jsem to schválně nainstil a maká to. WIN XP. A fungovalo ti to předtim, nebo vůbec?
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od FRANSIMOR »

No před tím než jsem byl nucený přeinstalovat tak jsem tuto aplikaci používal bez problémů.Kdyby to alespon něco oznamovalo-ale nic.při spuštění naběhne uvodní obraz a pak reset pc. ano win xp.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od workhard »

Tak hardware to asi nebude, když to dělá jen u Googlu, nechybí tomu nějaké knihovny, framework, java nebo něco takovýho?
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

A máš tam ještě nějakou podobnou aplikaci, co je náročná na paměť, na vyzkoušení ? Mě to připadá jako problém s pamětí.

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#8 Příspěvek od mcmlxxx »

přeinstaluj ovladače grafické karty, a zkontroluj ventilátor na grafické kartě jestli se točí (pokud tam je) , jinak vyčisti chladič.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od FRANSIMOR »

No stou grafikou to možná bude něco,protože sem dával jinou a měl sem problém ji vůbec rozchodit.ovladače stahoval-a zkoušel na jedný hře,která mne psala,že není ok grafika.po nainstalování ovladače jde už spustit.takže je docela možné,že to není uplně ok.

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Panda38 »

Dej si (platí pro XP): pravé tlačítko na Tento počítač / Vlastnosti / Upřesnit / Spuštění a zotavení systém / Nastavení ... a tam vypnout volbu "Selhání systém: Automaticky restartovat".

Někdy se stává, že některá systémová služba zafunguje špatně (přitom může jít celkem o nedůležitou banalitu jako nedostupná adresa) a systém se standardně chová tak, že bez varování resetuje počítač. To by mohla být příčina.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od FRANSIMOR »

No tak sem udelal a ted mne to alespon neco udelá-tedy vypíše.-Činnost systému byla obnovena po závažné chybě. Chyba BCCode: 7f pak tam je BCP:1- BCP4-všude samé nuly.Jo a modrá obrazovka se zdělením,že v zájmu ochrany počítače došlo k ukončení všech činností. Možná to je opravdu nějaká blbost-zas tomuhle moc nerozumím-fakt je ten že se takto nikdy nechoval.Nevím no.asi to dám pryč a bude to.otázka je zda se mne to nevrátí u něčeho jiného.Že něco není v pořádku je mne jasné.

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Panda38 »

Mně jednou skákaly podivné náhodné BOD chyby, zlepšilo se vypnutím swapování (ukázalo to na chybu HD, při swapování se chyby zanášely do RAM) a odstraněno výměnou HD. Ale zřejmě to nebude tento případ.

Uživatelský avatar
satam
Příspěvky: 562
Registrován: 21 led 2010, 01:00
Bydliště: Cheb

#13 Příspěvek od satam »

Dej sem do přílohy čitelný screen toho BSOD. Hlavně mi jde o ten řádek s tím množstvím nul.

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#14 Příspěvek od mcmlxxx »

nebo si nainstaluj tenhle minidump viewer http://www.windeploy.co.uk/blog/index.p ... ump-viewe/

nebo jinej z Internetu a budeš rovnou vidět kterej ovladač ti to shazuje...

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od FRANSIMOR »

ty nuly tedy zpočítam...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“