Nelegal system

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Nelegal system

#1 Příspěvek od Celeron »

Pred chvili jsem zapnul PC a vyskocila hlaska "Stal jste se obeti sireni nelegal systemu, bla, bla, bla... Docela me to sokovalo, PC je 4 mesice stary, CD se systemem legalni, nic se v PC nemenilo, do ted zadny problem. Nic novyho jsem neinstaloval, aktualizace jsem zadny nedelal. A ze si mam koupit novej system. Do vcerejska zadnej problem.
Tusi prosim nekdo, co mohlo byt pricinou a zda, pripadne proc se to muze opakovat?
Vyresil jsem to zadanim Product Key, co jsem mel na CD. Hlaska zmizela, vse je jako driv. W7 home. Pouze se zmenil podklad pod ikonama na cernou.
Jirka

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Že by viróza?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Mourek »

nezaomněls na aktivaci při prvním spuštění?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

Aktualizace opravdu nemusíš dělat, dělají se automaticky. Pokud jsi si je vypnul, vypnul jsi je doopravdy ? Tzn. i ve službách. Mrkni se kolik se toho aktualizovalo a jestli opravdu móc, tak je odinstaluj až do října 2010.
Pokud ne, tak je tam nějakej snaživec. :lol:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od Celeron »

Mourek píše:nezaomněls na aktivaci při prvním spuštění?
To snad dela uz po 30 dnech, tohle se vystenilo az za 3 mesice.
jirka

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#6 Příspěvek od Celeron »

mi-ro píše:Že by viróza?
Mozna, ale ze by to prolezlo skrz MSE? Nebo prave proto... :(
Jirka

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#7 Příspěvek od ok1hga »

no, co bys řekl . . .
. . . máš ho tam !

Uživatelský avatar
mikosa
Příspěvky: 93
Registrován: 29 dub 2007, 02:00
Bydliště: Bílovec - Novojičinsko

#8 Příspěvek od mikosa »

Taky jsem koupil na jaře notebook bez OS. Na prodejně mi z flashky nainstalovali win7 . Vše šlapalo OK až do října .Pak mi vyskočila stejná hláška jako u tebe a černé pozadí . Na svědomí to má aktualizace KB971033 . Najdi ji , odinstaluj a zakaž její instalaci (ona se totiž hned stáhne znovu) . Zajímavé je , že se mi nainstalovala v květnu a ,,probudila '' se až v říjnu ! Pak si stáhni legalizátor Remove VAT 2.2.6
nainstaluj, po spuštění program chvíli chroustá v registrech , pak sám restartuje PC a windows jsou legální. Akorát pozadí si musíš ručně vrátit zpět. Více zde: http://igalerie.cz/cs/software/ms-windo ... vators-aio
Mně to pomohlo. Stejné win7 mi fungují bez problémů na dvou PC a třech NTB. Legalizátory jsou i na uložto atd.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#9 Příspěvek od galjo »

To neni viroza - to je zúfalý pokus predať nové verzie WIN. :lol: Kto s tým vie , tak to odstrání a má legálnu verziu.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od ZdenekHQ »

Všímáte si, kolik času a energie stráví průměrný uživatel nad tím, aby přinutil počítač k tak běžné činnosti, jako je přečtení mailu či prohlídnutí pár webových stránek ? Kolik musí odkliknout licenčních podmínek a kolik času věnovat čtení výhružných sdělení, co kde zase ukradl ? Něco je špatně a už dlouho.

Představte si, že to samý by vám dělalo auto.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#11 Příspěvek od Duvsan »

Máš v aute GPS? Neplatíš za mapy?
Myslím, že problematika je všeobecne známa a nie je potrebné to rozpitvávať.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nemám. K čemu ? Nejsem poštovní doručovatel a do Prahy či Plzně trefím stejně jako do místní hospody, jen to moc nevyužívám, nejsem cestovní typ.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#13 Příspěvek od EKKAR »

Duvsan píše:Máš v aute GPS? Neplatíš za mapy?
Myslím, že problematika je všeobecne známa a nie je potrebné to rozpitvávať.
Zas píšeš nesmysly. Mám GPS a za mapy neplatím - protože mám v mobilu N5230 vestavěný GPS a doživotní aktualizace map zadarmo.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#14 Příspěvek od Celeron »

Vracim se po cca 3 tydnech k tomuhle tematu, protoze ma pokracovani.
Od ty doby co mi masina s legalnim systemem zahlasila ze jsem se stal obeti sireni...blabla a ja to "opravil" zadanim Product key, nejdou naprosto zadny aktualizace z Win update. Ani automat, ani ruco jednotlivy KB. V automatu se sice vsechny stahnou, nainstaluji ale po instalaci posledni vyskoci hlaska ze nainstalovano 0, neznama chyba 800700643. Zkusil jsem opakovani a stejny. Tak jsem zkusil na webu nalyst tohle cislo chyby a dozvedel jsem se, ze to vznika pri aktualizaci Server 2003 a nebo kvuli chybe v registraci Framework. Server 2003 nemam, tak jsem sel po FW. Nainstalovany mam jen FW4 client profile a FW4 Extend a k nim Language packy. System W7 Home 32. K tematu jsem nasel "reseni" v podobe FixIt, ten nasel a opravil asi 6 chyb. Bohuzel problem pokracuje beze zmeny. Dostal jsem doporuceni odinstalovat komplet FW4, to jsem udelal a krome chyby 643 to zahlasilo navic 091. Na ni jsem nasel taky FixIt, zase se naslo a opravilo asi 5 chyb, potom se uz 091 neobjevila. Stav je stale stejny, nepomohlo odinstalovani hory malo potrebnych programu, uplna kontrola antivirem MSE.
Navic me ale stve, ze PC je strasne pomaly. Video se trha, audio zadrhava, disk stale srotuje naprosto pravidelne 3 s pauza, 5 sekund srotovani. Pritom vytizeni procesoru mi pise max 10% a dalsi procesy obcas naskoci jednotky procent. Rychlost bych tak srovnal s PIII, jenze tohle je ctyrjadro Athlon 640/3GHz s 4Gb pameti a Nvidia GF440 a dva Sata disky 1T. :(
Netusite prosim nekdo, co to proboha je a jak a cim to prelecit? Doufam, ze to nebude "hluboka orba", tedy format....
Diky
Jirka

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#15 Příspěvek od p32 »

Už jsem ti to psal. Mrkni do služeb a tam vypni aktualizace. Po té se mrkni kolik těch aktualizací máš instalovaných a pokud jej jich víc jak deset, tak začni odinstalovávat. A doufám, že tam nemáš Avasta. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“