Sháním výrobce plošných spojů, 2 vrstvy, prokovy, 2-3ks

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Sháním výrobce plošných spojů, 2 vrstvy, prokovy, 2-3ks

#1 Příspěvek od RayeR »

Se známým chceme nechat vyrobit několik prototypů desky na 2x300W class-D zesilovač s TAS5630, otázka je kde nejlevněji. Jelikož je tam mrtě prokovů, domácí fotocesta padá. V práci to posíláme do Pragáče na poolservis, ale stále je to drahý jak svině. Nedávno mě nadchnul jeden čínský prototyping http://imall.iteadstudio.com/open-pcb/p ... yping.html, kde mají super ceny za malé destičky, bohužel při rozměru 17x11cm už ta cena tak super není - 80$/5ks. Nám by stačily 2 desky, kdyby mělo zájem víc lidí, tak by se asi do šlo do těch číňanů.
Ví tedy někdo o něčem lepším (zdůrazňuju kusovou výrobu)?
Naposledy upravil(a) RayeR dne 09 kvě 2013, 00:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
taz
Příspěvky: 312
Registrován: 16 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od taz »

To je ti cena 38 dolarů, tj. asi 760kč za 5ks desek s nepájivou maskou a potiskem moc??????? To musíš být strašný kolenovrt, si jen zpočítej , co by stály u nás filmy na to........

Zirafka
Příspěvky: 819
Registrován: 20 srp 2006, 02:00

#3 Příspěvek od Zirafka »

Zkus třeba ještě Semach www.semach.cz ale počítej s tím, že to bude dražší jak z té Číny. Ale zase hovoří česky, vyrábějí velmi kvalitně, je s nimi dobrá domluva, mají slevy pro amatéry a podobně. Navíc pak dostaneš i všechny filmy a příští výroba je o to lacinější.

Jen koukám, že jim nějak nejdou stránky.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#4 Příspěvek od monterjirka »

Koukni na nabídku Elektrosound Plzeň, dělají dobře (dříve určitě, už jsem od nich dlouho nic neměl)
Na webovkách mají ceník

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

Já nechal dělat desky tady: http://apama.cz/web/index.html
20ks obostranných desek s prokovy o rozměru 90x65mm bez potisku a masky vyšlo na 80kč bez DPH/ks, technická příprava 600 kč bez DPH.
Pošli jim plošňák z Eaglu nebo z čeho to máš, oni ti zadarmo udělají cenovou nabídku.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od Zaky »

Ahoj,
zkus to poptat na www.matron.cz , zatím je to nejlevnější v ČR, na co jsem narazil, pokud oželíš potisk, získáš další zlevnění. Pán umí ale zvláštní kouzla, s kvalitou jsem problém neměl, potíže byly s dodržením termínu a také že mi jednou poslal desky někoho jiného a moje zas někam jinam. Nakonec jsme to s druhou stranou úspěšně vyhandlovali :-)
Michal

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od RayeR »

>Zaky
Jakou ma tak pan Tronecek typickou odezvu? Zatim nic...

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#8 Příspěvek od Sadra17 »

vyřešeno ? eventuelně bych jednu desku taky chtěl :oops:

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od RayeR »

Zatim nic, matron se neozval vubec. Z kamose vylezlo, ze ta deska neni 10x15 ale 12x17, takze to uz spada do kategorie 80$/5ks + posta sakra...
Naposledy upravil(a) RayeR dne 16 úno 2013, 22:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#10 Příspěvek od Zaky »

Podráždi pana Tronečka po telefonu a uvidíš, mě tenkrát odopověděl na mail nějak v normální lhůtě, asi druhý den.
Michal

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od RayeR »

OK, zlate pravidlo jebat, jebat, jebat...
Tak ja to zkusim v pondeli telefonicky. Nemel bych rovnou volat pana Trona? Jak se rika, nechodit za kovarickem ale za kovarem... :D

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#12 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od RayeR »

Tak pana Tronecka jsem vydrazdil, rikal mi ze zrovna stehujopu vyrobu PCB jinam, takze sou kapanek mimo provoz, nejdriv asi za mesic. Nenabild uplne spatnou cenu (na cesko) - cca 1600 za 3 desky s DPH. Totez bych zaplatil tem cinanum - nakonec to vychazi 80$+posta, ale s tim rozdilem ze budu mit 5 desek. Tak to tam zkusim poslat, a uvidi se. Ty zbyly 2 desky tady kdyztak budu moct nabidnout, ale zatim je to neovereny, tak bych nechtel poustet ven nakej shit.

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od RayeR »

Tak to slo k cinanovi, desky cekam tak za mesic. Pokud to bude nak rozumne fungovat tak neco muzu prodat, cca 380/kus.

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od RayeR »

Cinan prekvapil rychlosti, dnes dorazily desky, tak hura na osazovani. :)

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“