Dálkové zamykání Ford Focus II, nefunguje

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepos
Příspěvky: 4
Registrován: 21 led 2013, 01:00

Dálkové zamykání Ford Focus II, nefunguje

#1 Příspěvek od pepos »

Zdravím
U focusu z bazaru nefunguje DO.V návodu se píše čtyřikrát otočit klíčem 0-2 ozve se pípnutí a programujeme.Mě nic nepípne.Neví někdo jestli to není možné zapnout přes diagnostiku nebo je někde závada?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Hlavně bych se ptal toho bazárníka a chtěl případnou slevu ....

Uživatelský avatar
pepos
Příspěvky: 4
Registrován: 21 led 2013, 01:00

#3 Příspěvek od pepos »

Jo bazarník říkal že to nefunguje ale za mírný poplatek že namontuje novou dálku ale já toto řešení zatím nechci protože když je tam originál tak chci nejdřív zjistit kde je chyba.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#4 Příspěvek od Yarda1 »

Mně nedávno přestalo fungova dálkové a i centrální zamykání. Po delším hledání jsem zjistil, že je vadná pojistka. Pak mi přestalo fungovat zamykání u kufru. Tam byl zase přežvejkaný drát - možná, že to byla příčina i té první závady, že ten drát už byl načatý a zkratoval se o kostru.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#5 Příspěvek od galjo »

a neni tam treba pri programovaní niečo prepojiť v centrálnom ovládaní ? okrem zopnutia klúčom, ved to by mohol hoci kto si preprogramovať.

Uživatelský avatar
pepos
Příspěvky: 4
Registrován: 21 led 2013, 01:00

#6 Příspěvek od pepos »

Klíčem se musí otočit čtyřikrát během šesti vteřin a mělo by to pípnout a pak zmáčknout tlačítko na DO.Mě jde o to jestli to není vypnuté softvarově v GEM modulu.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#7 Příspěvek od BOBOBO »

Také se mi to zdá pro zloděje moc přístupné . U škodovky jsem si musel vyžádat pin od imobilizeru .

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“