Zastavuje obraz

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

Zastavuje obraz

#1 Příspěvek od jano2 »

Važeny,chcem sa spytat,prečo pri prezeraní filmu,napríklad na youtube ,musím pohybovať kurzorom,myškou,inač mi obraz zastene,za chvíľočku aj zvuk,ak pohnem kurzorom,kúsok filmu preskočí a ide ďalej,ale len s pohybom myšky,kurzora.Dakujem za vysvetlenie.

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#2 Příspěvek od Gringo_Joe »

jak by napsal p32 - mas u toho cerny nebo bily monitor?
Napis jaky operacni system pouzivas, jaky program, jake zelezo je uvnitr pocitace.. Tezko radit nekomu poslepu

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#3 Příspěvek od jano2 »

Gringo_Joe píše:jak by napsal p32 - mas u toho cerny nebo bily monitor?
Napis jaky operacni system pouzivas, jaky program, jake zelezo je uvnitr pocitace.. Tezko radit nekomu poslepu
No,mam notebook ASUS,K50W a to je všetko čo viem a ešte to,že takmer 2roki to išlo dobre,až v poslednom čase,asi 14 dni to tak blbne.

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#4 Příspěvek od Gringo_Joe »

tak az budes vedet co tam mas za OS a jaky pouzivas prohlizec, tak se ozvi..

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#5 Příspěvek od MetalGod »

Jakej máš OS? A je to 32-bit, nebo 64-bit? (mám zlý tušení, že je tam jehoVista)
Jakou verzi FlashPlayeru máš nainstalovanou?
Používáš antivirák? Jakej? Aktualizuješ ho a spouštíš ho pravidelně pro kontrolu dat na disku?

Co jsem zjistil (pro ostatní):
CPU: Intel Core 2 Duo T6500 @ 2.1GHz
GPU: Intel GMA X4500M
RAM: 4GiB

Jestli má někdo z vás jehoVistu, naveďte ho někdo tak, abysme zjistili potřebný informace
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

No, tak tady je snad jasné - je to v OS.

Uživatelský avatar
Estratexia
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2013, 01:00

#7 Příspěvek od Estratexia »

A toto je všetko?
Žiadny happyend? mám ten istý problém, presne ako opisuješ.
Môžem sledovať video, len ak hýbem kurzorom.
Ak chvíľu zastanem, obraz zostane stáť a zvuk ide ďaľej.
Ak opäť začnem hýbať myškou šup a jak keby sa nič nestalo ide ďaľej fpohode ale jakmile zase prestanem, 3 sekundy (ako kedy, čím ďaľej mu stačí menej času) a znova zastaví obraz..
Začína to byť neznesiteľné..
Mám WIN 7 .. nemám vistu..

Tak mi poraďte prosím čo mám spraviť, lebo ja som na PC úplny antitalent, takže mne nerieši nič odpoveď, že je to jasné je to v OS..

a ďaľej? :))))

vďaka za odpoveď ;)

Uživatelský avatar
Estratexia
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2013, 01:00

#8 Příspěvek od Estratexia »

ups, doplňujúce info špeciálne pre p32.

(budem to opisovať z noteboou tak sa nesmejte nerouzumiem reči tých tajuplných skratiek :D)

Notebook : Acer
Intel Core: i3-370M procesor
15.6 HD LED LCD (myslím že toto nieje teba životná informácia)
ATI Mobility Radeon HD 5470 - to neviem čo je tiež..
4 GB DDR3 Memory
500GB HDD

neviem.. potrebuješ ešte niečo dôležité? čo mám napísané na počítači? lebo inak ti to asi nepoviem :D

Ehm ... monitor je čierny ;)

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Panda38 »

Ještě by to chtělo změřit vzdálenost od židle k PC, kdyby chtěl někdo zjišťovat, zda není chyba mezi židlí a PC. :-)

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#10 Příspěvek od jano2 »

Syn mi to spustil,nejak s OPERA,tak to ide dobre.Blbne to na Mozilla Firevox.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od workhard »

Zase nějaký bug ve FlashPlayeru, nic neobvyklého :evil:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Panda38 »

Estratexia dělají Ti to videa z Internetu, jako např. Flash Player, YouTube? Nebo lokální videa z disku? (a jaký přehrávač?)

Jednou z příčin bývá flash plugin špatně spolupracující s prohlížečem (např. Chrome se zastaralým pluginem, kdy mu neposílá časové zprávy) - pak by pomohlo aktualizovat plugin nebo vyzkoušet to s jiným prohlížečem.

U lokálních přehrávačů mívá vliv zkusit vypnout hw akceleraci.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#13 Příspěvek od p32 »

to Estratexia:
Jak už jsem psal, je to v OS. Proč tak ve zkratce ? Protože je to fakt a pokud to někdo neumí, tak je lepší si najít kamaráda, co je trochu chytřejší a už se mu něco podařilo. A učit se od něho (je to taky zadarmo a nebolí to).
Vždyť z vás taky musíme páčit na čem to jedete. To není informace pro mě, ale hlavně pro ostatní, co by chtěli poradit, ale aby se napřed snad prosili o základní informace, o kterých je zmínka v podmínkách ebastlirny. Pak místo z jednoho dotazu a informací pro odpovídající a následných např. pěti odpovědí vzniká jednostránkové kecání jen o tom kde co a jak a pak na druhé straně se teprve dá radit a to unavuje obě strany.
NB opravuji a většinou i to, co jiní už opravovat nechtějí, ale tobě by asi taky nestačila informace typu "mám auto a nejede, poraďte když jste odborníci, jo a je červené a má volant, kufr a včera ještě jelo"
Moje připomínky k takovým informacím jsou určitě velmi slušné a pokud blbého nenapadne informovat lépe, tak nikdo mu neodpoví správně i kdyby chtěl. Znáš tu o křišťálové kouli ? :wink:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#14 Příspěvek od p32 »

to Jano2, Estratexia:
Zkuste si stáhnout např. http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... g[up]=RC+1
Potom to spusťte a povolte instalaci celého Maxthonu 4.03.3000 a zkuste to přehrát v něm a napište jak se to chová (stačí, že je to stejné, pomalé, rychlejší, akorát jak má být atd.). Taky zkuste napsat, jestli náhodou nepoužíváte antivir AVG, to je poslední dobou dost umělecký program na zdržování práce.
Jistě jste z dotazu ostatních pochopili, že zjistit problém znamená mít víc podrobností o tom, co to může dělat.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#15 Příspěvek od jano2 »

Dakujem za snahu pomoct,ale ja to nezvladnem,až pride syn,(momentalne je niekde v Gronsku,)potom nech sa stym trapi.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“