DIGI TV satelit

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

DIGI TV satelit

#1 Příspěvek od Lepo »

Zdravím, mám DIGI TV a zatím jsme spokojeni. Kámoš ho má také a tvrdí, že mu při instalaci nějakým kódem pustili několik dalších volných stanic a skutečně jsem viděl, že mu jdou další jiné než mě. JE TO MOŽNÉ? Konvertor, přijímač i platby má stejné jako já. Moc děkuji za info, třeba i privátní zprávou.

Uživatelský avatar
chvalina2
Příspěvky: 152
Registrován: 27 led 2006, 01:00
Bydliště: Čáslav

#2 Příspěvek od chvalina2 »

já to mám taky a musel jsem některé programy doinstalovat ručně

Uživatelský avatar
jezule
Příspěvky: 35
Registrován: 24 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od jezule »

Na této pozici vysílá satelit Thor který má několik volných programů. Jestli chceš koukat na Bulhary a Nory tak to jde.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

Re: DIGI TV satelit

#4 Příspěvek od jave »

Lepo píše:Zdravím, mám DIGI TV a zatím jsme spokojeni. Kámoš ho má také a tvrdí, že mu při instalaci nějakým kódem pustili několik dalších volných stanic a skutečně jsem viděl, že mu jdou další jiné než mě. JE TO MOŽNÉ? Konvertor, přijímač i platby má stejné jako já. Moc děkuji za info, třeba i privátní zprávou.
No myslím, že počet prodramů na tom intelsatu je daný, ale třeba se pletu. Třeba by pomohl další konvertor na další družici. Ale je to pouze můj názor

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#5 Příspěvek od Lepo »

chvalina2 píše:já to mám taky a musel jsem některé programy doinstalovat ručně
Prosím tak poraď jak na to. Moc děkuji

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#6 Příspěvek od Lepo »

jezule píše:Na této pozici vysílá satelit Thor který má několik volných programů. Jestli chceš koukat na Bulhary a Nory tak to jde.
Tebe také moc prosím o radu. Děkuji

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#7 Příspěvek od Lepo »

Zkoušel jsem to a asi jsem natvrdlý. Nechám vybraný Intelsat 1002 nebo ne? Vždy mi to najde stejný seznam. To znamená, že musím znát kmitočty těch stanic?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

Musis si zvolit v nastaveni anteny jeste Thor, das volbu povolit, pak das autoladeni, vyberes Thor a das ladit FTA a bez radii (bacha, ten Humax nema rad moc stanic, pak trva vsechno strasne dlouho a kouse se).Kdyz tak se ozvi, navedl bych te kdyz budes u prijimace.

Uživatelský avatar
jezule
Příspěvky: 35
Registrován: 24 říj 2005, 02:00

#9 Příspěvek od jezule »

V menu musíš nainstalovat družici Thor a povolit vyhledávání.Na tomto přístroji jde všechno třeba i s natáčením. Já je dělám, takže se ptám lidí co chtějí. Třeba Thor má slovenské programy Nautik a Patriot

Návštěvník

#10 Příspěvek od Návštěvník »

já si ztáhnul všechny programy z internetu/parabola.cz/ a ty co jsem tam nemìl tak jsem ruènì naladil. pøi automatickém vyhledávání mì to taky víc nenašlo :twisted:

Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

#11 Příspěvek od Onkyo »

ja to robím tiež.Dáš hladať a keď ti naladí 328-331 TV a 61 rádií tak je to OK.Viac nenajde.Hladať All a ide to. :hojahoj:

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#12 Příspěvek od miroja »

A ak chces ine druzice nez Thor a Itelsat1002, tak si musis dokupit motor alebo viac konvertorov do jedenej paraboly a prepinanie riesit cez DISEqC prepinac. Tu je vsat obmedzenie, ze nemozu byt prilis daleko od Intelsatu1002, takze napriklad Astra 1 (19,2E) by uz nesla.
Na Thore vysielaju FTA v slovencine napriklad Nautik (viac-menej dokumentarny o prirode a hlavne vode), Patriot (regionalne vysielanie zo Zilinskeho regionu), Moboy (kraviny na mobily).

Uživatelský avatar
felda
Příspěvky: 120
Registrován: 16 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK

#13 Příspěvek od felda »

Na slovenské programy stačí zadať ručné ladenie
Intelsat 1002
frekv. 12399
pol. H
S.R 28000
FEC 7/8
To všetko Uložiť, a potom vyhľadať

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#14 Příspěvek od Lepo »

Vsem zucastnenym moc dekuji. Mel jsem ted 24 hod smenu v praci a dnes jsem se teprve vratil. Chodi to dobre, moc dekuji za informace.

Jeste maly dotaz? Pokud uz bych se rozhodl pridat druhou antenu, ktera zustala po starem analogu. Doporucujete HOTBIRD nebo ASTRU? Dekuji

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#15 Příspěvek od miroja »

Vyber si sam. Zoznamy FTA programov vysielanych na Astre 19,2E a Hotbirde 13E najdes napriklad tu: http://www.parabola.cz ked kliknes v hornom menu na " Prehedy"...
Ak tam nemas stredovu parabolu a das tam multifocus tak cez DISEqC mozes prepinat aj Astru 19,2E aj Hotbird 13E aj Digi-TV(Intelsat s Thorom dokopy).
Ozaj, ak v tej starej parabole mas aj stary konvertor(9,75 GHz, alebo 10 GHz-ale jednopasmovy), tak sa s tym bude treba pohrat v nastaveni prijmaca pre tuto druzicu..

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “