Tlačiareň HP deskjet 3650,z kadial je tento filc.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

Tlačiareň HP deskjet 3650,z kadial je tento filc.

#1 Příspěvek od tiktak1953 »

Zabudol som ,z kadial je tento maly filc.Dam aj obrazok skoro vsetkych suciastok z nej ,ak by niekto chcel vediet, co vsetko je v nej.Oproti stopkam(hodinam) chronografom je to nic!
Vdaka ,Cavte
Přílohy
DSCN4108.jpg
(258.31 KiB) Staženo 147 x
DSCN4115.jpg
(189.24 KiB) Staženo 138 x

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Docela jsi mě rozesmál. :lol:
Nechci posuzovat tvé možnosti jako hodináře, ale je to stejné jako kdybych rozdělal malý orloj a pak se tě ptal, kam patří to malé kolečko, co mi zbylo a přitom to jede.
Já si takové věci pŕi rozdělávání vždy fotím mobilem nebo foťákem. Vždycky se mi to při skládání hodí, když si nejsem jistej jak to tam patří. Zkus si to taky zavést a minimálně z toho budeš mít aspoň nějakou dokumentaci o tom kdy a co. :wink:
A promiň, s filcem asi neporadím.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#3 Příspěvek od tiktak1953 »

Uz je poskladana bez problemov.Trochu sproste su tam tie tlacitka urobene!Ten filc ti mozem darovat,nema ziadnu funkciu,smiat sa nemas z coho,neporovnavaj mna s tebov dobre.Nemaj obavy o to co robim,poskladal som ovela tazsie veci nez tato tlac.Na nej neni take,coby som musel fotit.kreslit.Vsetko co najdem ,dostanem do posledneho sroba rozoberiem,umyjem,opravim ,a poskladam.Tak ,ako su uhliky v motorceku robene ,som este nevidel.Ak chces dam ti obr.

Uživatelský avatar
s_ebastian
Příspěvky: 59
Registrován: 27 led 2008, 01:00
Bydliště: Plzeň

#4 Příspěvek od s_ebastian »

Omlouvám se za OT.Pan p32 rád občas komentuje ostatní aniž by poradil. Zas takový borec ale asi není aby mohl zesměšňovat druhé. Také jsem se musel smát několika jeho výrokům. Sorry,ale musel jsem to napsat..

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#5 Příspěvek od tiktak1953 »

s-ebastian, nechce sa mi verit ,ze to co si napisal ,niekto dokaze napisat.Toto forum by malo byt o pomoci ,nie zosmiesnovani,iked nebol dovod ma tu zosmiesnovat!Tu tlaciaren poskladat tak ako bola rozobrana,nieje lachke zlozit,hlavne to vsetko vlozit do spodneho dielu tlaciarni..Mechaniku poznam naspamet,je u mnohych tlaciarni,a ten filc som este u ziadnej nevidel. Pocital som aj s tym, ze to niekto zneuzije v moj neprospech,a stalo sa,niekto.....!Neviem co on vsetko dokaze,ale co vsetko ja urobim viem,ze urcite druhy nedokaze.Z nikoho si preto prdel nerobim.Rad pomozem o to viac,nepotrebujem ani podakovanie!Kto neveri,moze prist.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Ano, s_bestian opět píše a neví o čem. Stačilo by, kdyby neposuzoval podle sebe a lépe se začetl.
Ano, smál jsem se a upřímně. Stalo se mi to samé a čučel jsem pak do toho asi hodinu než jsem na to přišel. Ale jak koukám, tak už jsi rozhodl o tom, že to tam není třeba. :lol: No, to se mi taky stává, ale i když je to pro mě úsměvné, tak si přece jen nenechám od s_ebastiana diktovat, kdy se mohu smát a kdy ne. Pokud vím, tak jsem nikoho neurážel a snažil se poradit, jak na to příště. Ale to asi někdo nechápe a proto se tak vyjadřuje sám.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

s_ebastian píše:Omlouvám se za OT.Pan p32 rád občas komentuje ostatní aniž by poradil. Zas takový borec ale asi není aby mohl zesměšňovat druhé. Také jsem se musel smát několika jeho výrokům. Sorry,ale musel jsem to napsat..
Klidně se směj a budu rád, když to bude zavčas a konkrétní. Možná bych ti potom i vysvětlil, proč jsem se někde překlepl nebo psal o jiném. Pokud já vím, tak jsem se Titak1953vi nikdy nesmál. Pokud jsi jiného názoru, klidně mi to připomeň např. i SZ. Jestli jsem se ve zkratce (nestálo to za víc slov) vyjádřil k něčemu, co by měl umět už začátečník v tom oboru a ne ten, co chce řešit daleko složitější problém, tak to mělo asi takový účel. To pochopíš časem až trošku zestárneš. Někteří co to čtou, tak se raději už nevyjadřují vůbec a to docela chápu. :wink:

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#8 Příspěvek od jogo »

Asi to nie je podstatné, ale ten ľavý filc na zber zbytkov farby máš naopak
Možno ti link pomôže aj pri inom..

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#9 Příspěvek od tiktak1953 »

jogo,na obr.je opacne,ale ked som ju skladal ,tak som ho otocil.Chcel som to napisat,nemyslel som ze na to niekto bude reagovat.Na tom odkaze pise ten chlapik ,ze tie male filce mozu vypadnut,co nie je pravda.Ked su spravne pod plechm vlozene ,tak nevypadnu.Cav

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#10 Příspěvek od jogo »

chlapík píše:.....voľne uložené - nič ich nepritláča smerom dole. V prípade ich náhodného vysunutia smerom hore tam buď zostanú, alebo otrasmi pri šťastí spadnú späť dole......
Nie nie, on iba napísal, že sú voľné, nepritláčané smerom dole a že rady zostanú vidieť - zložil to určite správne, tiež to tak musíš mať, ale asi to tak chodí, iste si to nevymyslel :)

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#11 Příspěvek od tiktak1953 »

Jasne ze niesu pritlacene,neni dovod,ani do zadu ani do predu sa neposunu same.Pri skladani tejto tlac.je dobre vediet si pomoct roznymi pomockami ako to robim ja.Inac sa da s nou potrapit.Aj na vlozenie mechaniky do spodneho plast.dielu treba vediet neake tahy.Robil som uz mnohe znacky tlac.ale HP sa asi najatzsie skladaju.Cav

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#12 Příspěvek od tiktak1953 »

Poradte z kadial do nej stiahnut bezproblemovy softwer.Ked som ho stiahol z neakych stranok,tak pytalo este neaky subor z CD,Vdaka

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#13 Příspěvek od KUBO »

Priamo zo stránok HP
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od jjilek »


Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#15 Příspěvek od tiktak1953 »

Tu presne na HP som bol ,stiahol som "Ovladace a subory ke stazeni"ale neviem ci aj tuto nepytalo odomna ten subor z CD,este raz skusim.
Postup ma byt takyto:Stiahnut,otvorit,instalovat?Aj to akoze instalovalo inac ako s CD,a potom to pytalo cestu ku tomu suboru,tak neviem!Nedal som to nikde ulozit,nebola tam moznost ako inokedy pri instalacii!Co myslite, kde je problem?Cav

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“