LG B2050

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

LG B2050

#1 Příspěvek od NERGAL »

Zdravim,
dostal sa mi do ruk na opravu tento mobil..Majitelke spadol do kvetinaca s vodou :lol: . Ja som ho 3x vykupal v liehu,a osusil teplovzdusnou pistolou.
Telefon ide,len sa mi zda ze neako moc ma velky odber..Nabijal som ho doplna a po case ca 4,5 hod. sa zacal mierne vybijat.A to som s nim nic nerobil!!!Je to u tohto fonu normalne??Dalsou vecou je,ze sa obcas samovolne vypne..Nie je to baterkou.lebo som ho skusil pripojit k zdroju a tiez sa vypol..Meral som odber,mal cca 300 mA..Pri vypnutom stave ma 2 mA..Cim to moze byt??Co to sposobuje??
Vopred vdaka za vase rady a postrehy...

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »

Je to tím vytopením, vyèištìní prostì vždycky nepomùže.

Uživatelský avatar
NERGAL
Příspěvky: 78
Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Bydliště: SVK,Poprad
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od NERGAL »

Anonym píše:Je to tím vytopením, vyčištění prostě vždycky nepomůže.
Mas pravdu,tieto telefony nemaju ani ochranne tienenie,takze voda sla vsade..Teraz uz totalne blbne..Chcel som ho nabit.Bol pod nabijackou asi 3 hodiny a NIC NENABILO!!!BATERKA PRAZDNA!!!!!!Vzdavam to,je to vazna chyba hardwaru...

Uživatelský avatar
riki
Příspěvky: 242
Registrován: 07 led 2006, 01:00
Bydliště: F-M

#4 Příspěvek od riki »

Nechci zakládat nové vlákno tak to píší sem.
Dostal se mi do rukou tento mobil.Problém je v tom že baterka nevydrží díl než dva dny i když během těch dvou dnu se volalo ne víc jak deset minut.Rozebral jsem konektor a zapojil ampérmetr.Nabíjecí proud postupně narůstal až se ustálil na hodnotě asi 480mA.Po dvou hodinách klesl na 20mA ale animace nabíjení pokračovala dál.Po další hodině jsem odpojil nabíječku a pořád chyběl jeden dílek pro plné nabití.Původní baterka měla 750mA/hod,vyměnil jsem ji za novou 1000mA/hod a situace zůstala úplně stejná.Může někdo pomocí?A ještě dotaz ,proč s adaptéru vedou čtyři dráty na konektor.Děkují.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“