Není slyšet zvuk

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

Není slyšet zvuk

#1 Příspěvek od NOHITS »

Najednou to přestalo hrát. Když se zapne tak lupne jako vždy v repárkách a rádio se rozsvítí.digitální tuner valí taky a jede taky kazeta po vložení. Ale není slyšet zvuk ani žádnej šum ...úplný ticho.
Nevíte co by to mohlo být ???pls

Uživatelský avatar
karas
Příspěvky: 70
Registrován: 03 bře 2005, 01:00

#2 Příspěvek od karas »

A co je to aspon za radio. Co vsechno uz si kontroloval kontroloval

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Já bych tušil kde je problém a to lupnutí v reprákách ti může způsobit problém další když to budeš trápit- vadný koncák ti může vzít sebou i repráky.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od NOHITS »

mi-ro píše:Já bych tušil kde je problém a to lupnutí v reprákách ti může způsobit problém další když to budeš trápit- vadný koncák ti může vzít sebou i repráky.
Nemyslím lupnutí jako ranu ale prostě když zapneš rádio tak prostě to co se ozve v tu chvílu z repráků nebo i zesilovač

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

V tom je právě ten problém, samozřejmě že problém může být i jinde, taky jsi pořád nenapsal co je to za typ ale "dnešní" rádia (nemyslím starý Spidery ap.) mají koncák zamutovaný a ošetřený proti lupancům a najíždějí pomalu takže by lupnout nemělo vůbec nic.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#6 Příspěvek od MetalGod »

Co to je za rádio?!

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od NOHITS »

metalgod píše:Co to je za rádio?!
nějákej prosonic ale víc nevím
Jo a nová věc už zas hraje ale tak divně že prostě hraje najednou přestan pak zas začne hrát ,a není to pravidelný ale vždycky stichnou naráz všechyn 4 repráky takže by mě zajímalo kde je chyba protože napájení to není to by to rádio i zhaslo . Že by blbý ukostření s vysokým odporem ?? :-P

213.81.186.42

#8 Příspěvek od 213.81.186.42 »

NOHITS píše:
metalgod píše:Co to je za rádio?!
nìjákej prosonic ale víc nevím
Jo a nová vìc už zas hraje ale tak divnì že prostì hraje najednou pøestan pak zas zaène hrát ,a není to pravidelný ale vždycky stichnou naráz všechyn 4 repráky takže by mì zajímalo kde je chyba protože napájení to není to by to rádio i zhaslo . Že by blbý ukostøení s vysokým odporem ?? :-P
na niektorom repro mas skrat ...ochrana vypne koncak ...ale raz sa jej to nemusi podarit :roll:

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“