DNES

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#16 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
mirku
Příspěvky: 198
Registrován: 15 čer 2006, 02:00

#17 Příspěvek od mirku »

... co to jako je ten "Klausův institut" ??? Jeho přiblbe arogantní veličenstvo samozvaný prezident zeměkoule ?

... ze všeho, co jakkoliv zavání Klausem je mi na blití a jelikož to nikdy nebyl můj prezident, jsem nesmírně šťastný, že už nikdy nebude ...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

Ale byl to tvůj prezident stejně jako je tvůj prezident teď Zeman. :lol:

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#19 Příspěvek od ohryzek36 »

Že to vůbec řešíte - vždyť by Schwarzenberg udělal to samé...

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#20 Příspěvek od ok1hga »

ohryzek36 píše:vždyť by Schwarzenberg udělal to samé...
. . . se nasral, že ho k tomu nepozvali !

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#21 Příspěvek od tomasjedno »

p32 píše:Ale byl to tvůj prezident stejně jako je tvůj prezident teď Zeman. :lol:
Můj prezident to není - on mým prezidentem být nechce, já jeho za prezidenta nechci, tak se vzácně shodnem :lol:

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#22 Příspěvek od Hejnicek »

mirku píše:... co to jako je ten "Klausùv institut" ??? Jeho pøiblbe arogantní velièenstvo samozvaný prezident zemìkoule ?...
Docela me ty zabery z utrob institutu pobavily.
Ma taky "Trucovnu" jako ja. Nic jineho to v podstate neni,
akorat stala milionkrat vice.
Uz jen ta "Vyzdoba" - skrz ty diplomy nebylo ani poznat, jaka malba je na omitce. Vypadalo to na bilou.

Jeste me napadlo, ze tam ma malo zrcadel, televize odejte a do ceho se cepejrit pak?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#23 Příspěvek od p32 »

to tomasjedno: Zeman už je mým prezidentem od 7.3.2013 a od té doby se mám za něho veřejně stydět ? Ne, veřejně je mi u prdele jak nikdo jiný. Tak mi to připadá, že někdo konečně vymyslel a zapnul stroj času a jsme opět v době Gustava Husáka.
Stále máme ale kousek naděje. KS by vydržel jako prezident 2-3 roky, než by ho šlahlo a MZ vydrží 2-3 roky než se ochlastá k smrti.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#24 Příspěvek od Crifodo »

S těma vopičárnama který hovado je víc hovado, jděte někam, pro stromy nevidíte les.
Mě dneska zaujalo, že už se mediálně objevujou názory, které se daly čekat, ale zatím nebyla odvaha je natvrdo nahlas říct.
pokud se na dnešní evvropské politice nic nezmění, žádný - vůbec žádný - eurooptimismus není namístě. Naopak: Současná politika evropských institucí povede leda k tomu, že se občané jednotlivých členských zemí dříve či později začnou navzájem do krve nenávidět a dojde k propuknutí významných vnitroevropských konfliktů, dost pravděpodobně i ozbrojených. Z tohoto důvodu není ani v nejmenším namístě brát v ochranu současný kurs EU, který takové konflikty nevyhnutelně podněcuje.
Zdroj http://www.blisty.cz/art/68071.html
a za zmínku stojí podrážděná reakce eurohujerského šéfredaktora, který se nestydí "argumentovat" s pomocí lží a zveličování.
Rozpadne-li se Evropská unie, nejen pro Českou republiku to bude naprostá katastrofa. Dojde k naprosté izolaci.

Chcete opravdu znovu stát fronty na vízum pro cestu do Drážďan, do Lipska, do Berlína, do Vídně a do Varšavy? Nemoci nakupovat levné německé zboží v přeshraničních supermarketech a nechávat si automobily prohledávat při přejezdu hranic celníky?
Přitom jako europoběhlík musí vědět, že do Drážďan a Polska se žádná víza nesháněla a že cestování bez víz po západní Evropě bylo dávno před polisabonskou z*****nou Evropou. Ale pan Čulík potřebuje strašit čtenáře.
Po pravdě, trochu těch celníků protihodnotou za omezení kosovských, vietnamských a ukrajinských dobrodinců bych jedině uvítal. O co by státní správu zatížili celníci na hranici, o to by ušetřila na kriminální policii a vnitrozemských celních přepadech.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Mourek »

No z těch kandidátů jediny kdo by anál unie jazykem neleštil byla svazačka Bobošíková. Všichni ostatní slíbili vyvěšení. Jedině musíme doufat že dojde na slova jeho veličenstav Václava neomylného a EU se rozpadne a zanikne.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#26 Příspěvek od Andrea »

Myslíš tu Bobošíkovou co léta leštila pozadím křesla ve Štrasburku a Bruselu?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#27 Příspěvek od tomasjedno »

Jj, má Jana naleštíno do foroty.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#28 Příspěvek od bu2520 »

bohužel tu straší krátká paměť s nevědomostí. Do unie jsme vstupovali, protože to prostě bylo menší zlo a unie nás dotacemi měla dávno v hrsti. Před vstupem, tehdy to nebyly unijní , ale evropské dotace a známý starosta většího města mi vysvětloval jaký byl nátlak od evropských emisarů na znění některých obecních vyhlášek s tím, že pokud nebudou znít podle jejich přání nebudou dotace.
Nejsme Švýcarsko jehož nezávislost a neutralitu si politici celého světa ( a to prosím včetně Hitlera) hýčkali a hýčkají, protože tam mají schované prachy. A tak vždy budeme tam kde si mocná zájmová skupina bude přát bohužel se všemi dopady. Nakonec i bez schválení eurowallu jsme pár miliard na pomoc Řecku poslali.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“