Pračka se sušičkou Eurotech EWD 1000 - moduly

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Víš , tím měl celý tvůj příspěvěk začít ! Ano , nyní se dají i některé fce simulovat na stole . Poloviční výhra , pokud nejsou všude procáky pryč . Ale to se dá zatím porovnat s tím novým . Já osobně na toto , ani nic jiného nyní čas nemám . 11.tého státní dohled , a potom do týdne sesmolit spoustu nových PoV . Pak si snad dám dovču a k takovýmto věcem se dostanu nejdříve koncem srpna .

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#17 Příspěvek od Radovan-kocour »

Jasně já Vám věřím, ale i tak Vám moc děkuji za odpověd- že? kdoby šak jak jsem již psal se zabýval jakýmasi starýma krámama- myslím tím ty pračky, ale ještě jednou děkuji

Uživatelský avatar
mina
Příspěvky: 74
Registrován: 22 dub 2013, 02:00
Bydliště: ludeřov 54

#18 Příspěvek od mina »

Dobrý den,
mohu pomoci zaslat poštou M.Navrátil 606269882

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#19 Příspěvek od Radovan-kocour »

Dobrý den,
zatím Vám mockrát děkuji, už jsem ty svině moduly poslal jednomu pánovi co je tady taky na foru.
Pokud by to nešlo, tak bych se dovolil obrátit na Vás
Mockrát Vám Děkuji
Radovan S. :)

Uživatelský avatar
mina
Příspěvky: 74
Registrován: 22 dub 2013, 02:00
Bydliště: ludeřov 54

#20 Příspěvek od mina »

Čao, na modulech odchází ty velké 5W odpory nějaké to relátko,polovodič. :roll:

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#21 Příspěvek od Radovan-kocour »

srdečně zdravím,
a proč to prosím odchází? a půjde to spravit- Vy jste od pana Bloudíčka kamarád :)

Uživatelský avatar
komcen
Příspěvky: 1
Registrován: 19 říj 2014, 02:00

#22 Příspěvek od komcen »

Dobrý den, nebyl by prosím nekdo tak hodný a nezasla návod na eurotech EWD 1000, nebo aspon nepopsal jak v ní sušit děkuji Ondřej Čenovský Ondrej.Cenovsky@gmail.com

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#23 Příspěvek od Radovan-kocour »

Dobrý den, já mám ten návod dvakrát, mohl bych Vám ho naskenovat, nevím jestli dnes- možná zítra

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#24 Příspěvek od Radovan-kocour »

Hezký večer Vážení, po delší době můžu se zeptat čím to může být pračka Eurotech EWD 1000 co jí mám tak když ji naplním prádlem tak se přestane točit buben- při zátěži, bez zátěže pouze z vodou se buben normálně točí. Já vím asi čím to může být- rozběhovým kondenzátorem- už jsem ho tam asi dvakrát měnil. Ale spíš by mě zajímalo- je tam 16 mikrofaradů- jestli bych tam nemohl dát kondenzátor třeba 18 mikrofaradů, abych to nemusel pořád měnit- protože tam mám špatný přístup dozadu v koupelně, a nebo jestli existuje nějaký super trvanlivý- nebo odolný- třeba jaká značka, nevadilo by mě kdyby byl někaký drahý, hlavně aby byl kvalitní , a nebo též mě napadlo zda by to nebylo třeba tím tachodynamem co je na tom motoru. Pak je tam ještě kondenzátor 22 mikrofaradů- ten je na odstřeďování- ten jsem taky měnil už- může být i ten špatný? Děkuji Radovan :)

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“