Óčko gold.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#16 Příspěvek od Artaban001 »

mihal píše:Mne najviac sedí tv trubka. Aj tam sú záznamy koncertov v slušnej kvalite, množstvo filmov a pod. A nemusím dotovať ďalších dealerov signálu. Ale gugl začína neprijemne tlačiť reklamu aj tu.
Ani nemluv. Rád bych zjistil, jestli lze prohlížet Youtube tak, aby si myslelo, že jsem třeba z Polska, protože reklamní trh v česku mě už začíná neuvěřitelně srát. Všude a všude cpou něco, o co nestojím, co mě obtěžuje. Stále se musí člověk proklikávat nějakýma bankovníma nabídkama. Pořád nějaký reklamy na hubnutí.. Když prohlížím internet mobilem, tak sice soudruzi z T-mobile pustili internet plným proudem do všech tarifů, ale tím můj týdenní FUP jde do háje za 5 minut i přes Operu mini.

Jenda_KL
Příspěvky: 1173
Registrován: 10 zář 2008, 02:00
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Jenda_KL »

Workhard, pokud mluvíme o DVB-T, tak pohoda sice dobrá, o kvalitě jejího zvuku se to ale napsat nedá.
Zrovna u Muse byl zvuk jak když chčije na plech.
Ono vůbec se to o té kompresi nedá moc dobrého napsat.

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#18 Příspěvek od mihal »

" Rád bych zjistil, jestli lze prohlížet Youtube tak, aby si myslelo, že jsem třeba z Polska"

Atraban, lze. Nastav si polský free proxy, gugl Ti ochotne a presne poradí ktorý a ako, a početnosť reklám klesne. Môže sa Ti ale zmeniť doporučovaný obsah a pod. Do kedy ale bude možné free proxy hľadať guglom je otázne.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#19 Příspěvek od BIPOLAR »

Jenda_KL píše:Workhard, pokud mluvíme o DVB-T, tak pohoda sice dobrá, o kvalitě jejího zvuku se to ale napsat nedá.
Zrovna u Muse byl zvuk jak když chčije na plech.
Ono vůbec se to o té kompresi nedá moc dobrého napsat.
Nemůžeš čekat od záznamů živých koncertů ze 70tých a 80tých let kdovíjakou zvukovou kvalitu - to je až nemožné. Koncert rozhodně vypovídá o kvalitě té či oné skupiny, rozhodně víc, než různě vyšperkované klipy. :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od workhard »

A vo vo vo vo tom to je 8-) Se zvukem z youtube problém nemám (u novějších záznamů samozřejmě).
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#21 Příspěvek od TAKJAN »

Protože nahrávka pilovaná ve studiu, natáčená na mnohastopé magnetofony, stopu po stopě, mixovaná znalci (mluvím o starých dobrých časech) se prostě nemůže logicky vyrovnat koncertu. Možná přiblížit. Navíc pokud mám nahrávku naposlouchanou, je to etalon a každičký jiný tón mně štve..

Jenda_KL
Příspěvky: 1173
Registrován: 10 zář 2008, 02:00
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Jenda_KL »

BIPOLAR píše:Nemůžeš čekat od záznamů živých koncertů ze 70tých a 80tých let kdovíjakou zvukovou kvalitu
Jakejkoliv živák je přes DVBT katastrofa, protože v živáku je tolik zvuků na pozadí se kterejma si použitá komprese ještě v nízkým bitrate prostě neporadí. Extrémně je to slyšet na kanálech Českého rozhlasu.

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#23 Příspěvek od Wolfik »

BIPOLAR píše:...Nemůžeš čekat od záznamů živých koncertů ze 70tých a 80tých let kdovíjakou zvukovou kvalitu - to je až nemožné. Koncert rozhodně vypovídá o kvalitě té či oné skupiny, rozhodně víc, než různě vyšperkované klipy. :wink:
Rammstein :D

http://www.youtube.com/watch?v=XHY2OB1ceEE :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#24 Příspěvek od BIPOLAR »

Adolfíku, já tady píšu o 70tých, 80tých a i 60tých letech ! Rammstein vznikly až počátkem 90tých let (1994 ?). :evil: :evil: :evil:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#25 Příspěvek od TAKJAN »

Tak jsem konečně vytáhl vývody z TV na vnější reprobedýnky. Je to o moc lepší - logicky, v TV 3x4 cm chcípáci. Jak jsem hledal, tak audio v MPEG2 je spíše 128 kb, možno i víc, takže s trochou tolerance se to dá poslouchat. A největší zlo dělal surround :-)

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od Lukas-Peca »

Óčko Gold zvukově ještě jde, ale Pohoda a Retro je zvukově fakt tragédie a je to tím horší, čím lepší aparatura se k seťáku připojí. Nedá se to poslouchat, je to příšerně zkreslené kompresí.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#27 Příspěvek od TAKJAN »

Tak máme ještě REBEL. Co jsem občas juknul, tak je to dobrý, i kvalita zvuku-zatím. Ale mělo to být před 40ti lety:-))

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#28 Příspěvek od TAKJAN »

Tak máme ještě REBEL. Co jsem občas juknul, tak je to dobrý, i kvalita zvuku-zatím. Ale mělo to být před 40ti lety:-))

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#29 Příspěvek od TAKJAN »

Na těchto stránkách http://www.dxradio.cz/blog/category/Televize jsou některé méně? dostupné údaje. Třeba že většina stanic běží audio 192 kb/s

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“