Náš tatíček prezident.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#16 Příspěvek od Carel »

Hydrawerk píše:... Podle mě Zeman dobře reprezentuje české sedláctví a švejkovství.
Taky,že nás v zahraničí tak berou.Já jsem rád,že už ven pár let nejezdím,asi bych se tam necítil dobře,když na otázku odkud jsem,bych se musel stydět,nebo lhát.Ano,je řada našich občanů např.sportovci,vědci,kteří dělají čest tomuto státu,ale politici a lumpové....?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#17 Příspěvek od tomasjedno »

A jak tam v zahraničí mají poznat, že tu žijí taky normální, slušní a pracovití lidé, když ti se ke svému původu nebudou hlásit? Patří snad tahle země těm hovadům? Dobrovolně jim ji přenecháme?

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#18 Příspěvek od konosuke »

ČSSR před sametovou kalamitou (1989) byla na vrcholu RVHP, vyráběli jsme cokoliv, kvalitní, levné a potřebné, soběstační, no možná NDR se mohla rovnat...pohromu hospodářství a degradaci kvalifikované pracovní síly (namnoze VŠ) na podomní dealery, pojišťováky a překupníky, montážní otroky v automobilkách a skladníky v marketu přinesla až následná, cílená a řízená "konverze a transformace" ekonomiky za éry profesora Klauna a jeho poskoků. Nejhorší období v dějinách českého státu, největší úpadek všech dob.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#19 Příspěvek od Jimmi2 »

Hydrawerk píše:Volil jsem Zemana, aby byla p*del. A taky aby bylo prezidentovi dobře rozumět. Podle mě Zeman dobře reprezentuje české sedláctví a švejkovství.
Popravdě bych radši prezidenta, kterému by sice bylo občas špatně rozumět, ovšem na rozdíl od toho současného by vždycky věděl, co říká......

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#20 Příspěvek od tomasjedno »

konosuke píše:ČSSR před sametovou kalamitou (1989) byla na vrcholu RVHP, vyráběli jsme cokoliv, kvalitní, levné a potřebné, soběstační, no možná NDR se mohla rovnat...
Já si tu dobu dobře pamatuju, takže to beru jako pokus o vtip.
konosuke píše:...pohromu hospodářství a degradaci kvalifikované pracovní síly... Nejhorší období v dějinách českého státu, největší úpadek všech dob.
To holt jen naplno vyhřezlo, jak jsme stihli za léta 1939-1989 zaostat. Měl jsem kolegu (experta přes výrobu Si monokrystalů pro výkonové polovodiče), který v polovině 80. let říkal, že nejen že nám ujel vlak, ale už ani nevíme, kudy vedly ty koleje.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#21 Příspěvek od Sandal »

Je ale zajímavý že vůbec nejni slyšet o takovém bordelu v severských státech,jako Finsko,Norsko,Švédsko,Dánsko.Tam je to v pohodě nebo se o tom tady nemluvi?To jsme opravdu takovej dobytek nenažranej?
Jináč je mi to taknějak jedno jestli stát ve kterym žiju má někde ve světě ostudu.Já ji neudělal a nemám se za co stydět.Ostudu maj ti co nás mají reprezentovat.K volbám nechodim protože neni koho volit.Taky si neztěžuju že je tady draho a tak.Ono vlastně draho neni.Ceny jsou úplně normální akorát peníze ztratily hodnotu.Jebu na politiky.Ať hrabou dál a šaškujou tam nahoře.Můj nezájem tkví v jejich hlouposti,vyčůranosti,aroganci a nenažranosti.Tam vůbec nejde o politiku.Ta je jejich vedlejší produkt výše jmenovaných vlastností.Podle toho to taky tak vypadá.Uf.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#22 Příspěvek od Carel »

tomasjedno píše:A jak tam v zahraničí mají poznat, že tu žijí taky normální, slušní a pracovití lidé, když ti se ke svému původu nebudou hlásit? Patří snad tahle země těm hovadům? Dobrovolně jim ji přenecháme?
Odvážlivci musí do naší republiky se přijít podívat a poznat,kdo je kdo.Ale spíš se chodí dívat na památky a přírodu,která je ještě jaktakž zachovalá.

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#23 Příspěvek od Carel »

Toto je také hezká vizitka: Češi si libují v neřestech, ostatní národy strčili s přehledem do kapsy – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/domaci/306412-ces ... kapsy.html

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od ZdenekHQ »

tomasjedno píše:
ZdenekHQ píše:...Zeman to řekl jasně - jmenování Rusnoka dělám jen proto, aby se co nejdříve konaly volby...
Ale prdlajs, před týdnem říkal opak a za týden zase bude říkat něco jiného. Čípak je tohle výrok: "Jen blbec nemění názor"?někde chybí.
...
P.S. v mezičase do řádných voleb ještě taky rozvrátí Sobotkostranu, Ptákostrana se rozvrátí sama, a volby vyhraje SPOZ, 2. bude Bábišostrana, 3. Komančové. Pak ještě Lukoil koupí Agrofert i s Bábišem a v české kotlině se konečně rozhostí ráj na zemi.
Nakonec jsem moji odpověď seškrtal jen do odkazu (a napsal jsem to dřív, než jsem toto četl) : http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 714#590714

A řečeno slovy prof. Hrbolka : " No my slyšíme, vy přijdete! Ale co bude dál?"
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#25 Příspěvek od ok1hga »

tomasjedno píše:
ok1hga píše:Ну, подождем и посмотрим . . .
Jestli se chceš uplatnit, tak to abys na své ruštině ještě zapracoval :D
a proč myslíš ?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#26 Příspěvek od tomasjedno »

Protože ta tvoje věta říká "počkáme a koukneme se".
Do daného kontextu myslím patří spíše "uvidíme", tj. увидим, ale to je detail :lol:

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#27 Příspěvek od ok1hga »

tak sorry,
nejsem "rodilý", pouze jsem to musel 10 let trpět ve škole . . .

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#28 Příspěvek od tomasjedno »

Nj, já měl tu výhodu, že mě jazyky vždycky bavily, stejně jako matika, fyzika. Zase jsem trpěl při zeměpise :lol:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

Myslím, že to patří sem když je to názor jeho kancléře.
http://www.novinky.cz/domaci/306532-sob ... mynar.html
A já s ním souhlasím. Kdyby se ČSSD zbavila Sobotky, Škromacha, Zaorálka a ještě pár takových jen tlučhubů a dala tam někoho pořádného, tak by se dala i volit. Volit osobností typu těchto tří může snad jen dement, stranu bez nich asi každý.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“