Sháním někoho kdo mi navine cívku

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Freedy
Příspěvky: 231
Registrován: 27 pro 2006, 01:00

Sháním někoho kdo mi navine cívku

#1 Příspěvek od Freedy »

Zdravim
prosím byl by někdo ze severních Čech ochoten mi navinout, cívečku k magnetu zapalování na pionýra? potřeboval bych to navinout 0.1 drátem, asi 2000 - 2500 otáček. Děkuji


Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od Yarda1 »

Dnes jsem se byl podívat na motoburze v Chotusicích. Měli tam toho dost, i na pionýry. Zkus se podívat, jestli se něco podobného nebude konat někde u vás.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Freedy
Příspěvky: 231
Registrován: 27 pro 2006, 01:00

#4 Příspěvek od Freedy »

Do Chotusic taky občas zajedu, nebo na Kladno, ale já potřebuju namotat na tu originál kostru jinej drát, kvůli bezkontaktu a proto jsem chtěl někoho z okolí, aby jsme se domluvili.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Odvažuji se tvrdit , že v tvém nedalekém okolí bude několik provozoven na převíjení motorů . Zajdi tam a pros či plať . Pokud si vyrobíš unašeč pro uchycení té cívky např v hlavičce vrtačky , tak ti to navinou i bez brblání . V tom uchycení bude problém .

Uživatelský avatar
Freedy
Příspěvky: 231
Registrován: 27 pro 2006, 01:00

#6 Příspěvek od Freedy »

Zkusim tedy najít někoho kdo převíjí motory a zkusim je ukecat, aby to udělali, rád jim to zaplatim, horší to bude stim uchycenim, ale to uvidíme.

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#7 Příspěvek od jirkati »

V Liberci ještě pořád funguje firma SVED ve Františkově. Takže navštívit a domluvit se. Mám s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“