Střih videa

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#31 Příspěvek od Standa99 »

Pokud by se nepovedla instalace, tak by snad musela skončit nějakým errorem. I transport stream má nějakou strukturu (hlavně všeobecnou) http://en.wikipedia.org/wiki/MPEG_transport_stream .
Na stránkách toho software je i fórum, takže se tam možná řešil podobný zádrhel, nebo tam nebude problém dotaz položit. Také netuším, jestli ten software má řešit vše v sobě, nebo se pro správnou činnost nemají doinstalovat potřebné kodeky k danému .ts. To by chtělo mít taky nějakou tuchu, jestli výrobce toho STB nějaký kodek nedoporučuje, nebo ho přímo nevydal (pokud ten uložený soubor nějak upravuje).

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#32 Příspěvek od Radovan-kocour »

Dobrý den,
program mám legální, nainstalován a koupen cca před 4. dny-
verze je tam 4.21.2.662 Jun 18. 2013- takže je ta nejnovější

Nainstaloval jsem i ten KM Player- to jsem nevěděl, takže jsem ho nainstaloval a chci to v něm přehrávat a taky nejde nic-

pak to tam napíše zas nějakou hlášku

viz dole,

a přitom program byl nahráván včera- konkrétně Prima- pořad místo činu přes satelitní příjmač na HDD verbatim, přes USB vstup NTSF,

no a já bych potřeboval ten pořad otevřít v počítači- vystříhat z něho reklamy a poté vypálit na DVD- a není možné!!
Přece přes něco to musí jít- buď mám něco špatně nastavené- nebo nevím
Přílohy
PICT0839.JPG
(172.98 KiB) Staženo 26 x

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#33 Příspěvek od Radovan-kocour »

Eště tady čtu nějaké kodeky- tož jsem blbej sice nevím co to znamená, ale ten program videRedo má verzi s podporou kodeku H.264

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#34 Příspěvek od Radovan-kocour »

Eště jedna hláška: ALIDVRS2- co to je?
Přílohy
PICT0840.JPG
(129.06 KiB) Staženo 18 x

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#35 Příspěvek od Standa99 »

Je možno ty soubory překopírovat na disk v PC? Wma je audio soubor, to ukládá zvlášť audio stopu? Jsi schopný nahrát na ukázku malý soubor a někde uploadovat? (např. na www.ulozto.cz )

P.S. Screeny obrazovky dělej rozumněji přes "Print screen" a nějaký editor.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#36 Příspěvek od Radovan-kocour »

Vy myslíte jako že mám z toho HDD co jsem včera nahraval ten pořad- tak že ho mám překopírovat na to ulož to?
Nevím jestli to zvládnu, ale zkusím to no prohlašuju že to jsem nikdy nedělal, takže to neumím, ale zkusím to a děkuji

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#37 Příspěvek od Standa99 »

Tak znova a líp:
- vyzkoušet zkopírovat soubor na disk v PC znamená: jestli nejsou nějak poškozeny soubory na externím HDD a půjdou zkopírovat
- co tam dělá soubor wma: to ukládá ten STB zvukovou stopu zvlášť, nebo tam je nahraný jen tak
- na ukázku malý soubor: nahrát několika sekundovou pasáž a tu uploadovat (ne celý pořad, ten je na dvě věci)
Zkusme se hnout z místa, jo.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#38 Příspěvek od Radovan-kocour »

Nevím, cosi jsem tam nahrál, ale nejde mě to, to je blbé asi se nepohnem z místa :(

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#39 Příspěvek od Radovan-kocour »

No děkuju, to bych byl rád, tak bych aj zaplatil- protože, když už jsem dal za program skoro tři tisíce a je mě nanic- volal jsem na firmu, kde jsem sowtvare kupoval- bylo mě řečeno- že vrátit to nejde- klíč instalační už byl použit, a když jsem jim říkal, že je program sice v češtině, ale není v češtině nápověda- tak mě řekli bohužel. no takže tak
Všem Vám ještě jednou děkuji a kdyby se někdo našel, tak to by bylo super.
Děkuji Vám a přeji hezký den :)

Uživatelský avatar
Vojta7
Příspěvky: 510
Registrován: 28 zář 2010, 02:00
Bydliště: Františkovy Lázně

#40 Příspěvek od Vojta7 »

Radovan-kocka: Ještě zkus ten program přeinstalovat.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#41 Příspěvek od Radovan-kocour »

Já mám ale strach, aby se mě ta licence nevymazala- co jsem koupil- myslím ten klíč

Uživatelský avatar
Vojta7
Příspěvky: 510
Registrován: 28 zář 2010, 02:00
Bydliště: Františkovy Lázně

#42 Příspěvek od Vojta7 »

To ta ******** jde aktivovat jenom jednou?

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#43 Příspěvek od Radovan-kocour »

Myslíte ten Key- já nevím- nápověda je tam v angličtině- já nevím :(

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od hafca »

Key jsi dostal k programu, je tvůj a pokud jsi ho nedal někomu dalšímu, tak ti zůstane. A můžeš ho bez problémů používat na přeinstalaci kolikrát budeš chtít. U některých programů funguje i na novější verze.
Jestli jsi ho ale dal ještě někomu a ten si ho zkusí přihlásit, nejspíš ho zablokují a máte smůlu oba.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#45 Příspěvek od Radovan-kocour »

Děkuju Vám za radu, ale nedal nikomu, vždyť já s tím neumím- tak Vy by jste mě radil- program odstranit- přidat nebo odebrat programy- takže ho vymazat z PC a nainstalovat znovu?
Ale já si myslím že to nepomůže- já to mám blbě asi nastavené v PC- nebo nevím možná i ten HDD mám blbě nastavený, když to píše ty hlášky :(

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“