Sháním Windows 7 Starter

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
krutor
Příspěvky: 374
Registrován: 13 dub 2007, 02:00

Sháním Windows 7 Starter

#1 Příspěvek od krutor »

Zdravim.
Nemá prosím někdo originální Windows 7 Starter 32bit (většinou bývá na DVD Windows 7 all in one)? Chci to dát do jednoho netbooku (Asus 1015BX), kde byl skrytý recovery oddíl s OS smazán. Licenční kód mám. V Asusu toto ke stažení nemají (volal jsem jim). Vím, že to jde na určitých stránkách stahnout, ale to může být cracklý či něco podobného. Já chci čistý originální systém. Kdyby to někdo měl a byl ochotný to někam uploadnout, případně poslat poštou, byl bych vděčen (odkaz pak poslat třeba přes soukromou zprávu). Díky

Uživatelský avatar
Hrnous
Příspěvky: 470
Registrován: 25 pro 2005, 01:00
Bydliště: Valašské Klobouky

#2 Příspěvek od Hrnous »

to že máš číslo ještě vůbec nic neznamená..výrobci co používají oem licence mají svoje vlastní verze které s jejich číslem fungují.. to tvoje číslo na krabicovou oem verzi nemusí fungovat a když tak nemusí jít potom zaktivovat..zrovna minulý týden sem přesně toto řešil..

Uživatelský avatar
krutor
Příspěvky: 374
Registrován: 13 dub 2007, 02:00

#3 Příspěvek od krutor »

Hrnous: S tím jsem zatím žádný problém neměl, na mnoho PC i NTB různých značek (Asus, Acer, HP, F-S) jsem vždy instalovat z originál média (tedy ne z média od výrobce) a s aktivací nikdy žádný problém.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#4 Příspěvek od Standa99 »

Stačí smazat ei.cfg v adresáři sources.
http://computerworld.cz/software/window ... edice-4565

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od CZJKP1 »

Taky jsem s tim nemel problem u windows XP. Licence byla Windows XP professional fujitsusiemenscomputer a slo to aktivovat i po preinstalaci obyc OEMkou z uloz.to

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#6 Příspěvek od bastlir40 »

Standa99 píše:Stačí smazat ei.cfg v adresáři sources.
http://computerworld.cz/software/window ... edice-4565
Jen tak pro pokus jsem to udělal podle návodu ale pořád to nabízí jen verze Home Premium, Professional a Ultimate. Starter a Home Basic to nenabídne. :(
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Ono také záleží na tom, co tam doopravdy máš.

Uživatelský avatar
krutor
Příspěvky: 374
Registrován: 13 dub 2007, 02:00

#8 Příspěvek od krutor »

Smazání ei.cfg pomohlo :D. Mám instalačku, která původně nabízela jen Win7 Profi x86 a teď nabízí všechny verze x86, včetně Starteru. Dík.

Uživatelský avatar
Bastlfanda
Příspěvky: 301
Registrován: 11 črc 2012, 02:00
Bydliště: za Prahó

#9 Příspěvek od Bastlfanda »

asi to bude už passé (ostatně ten článek je ještě starší), ale na co Starter?
http://www.dsl.cz/clanek/1558-problem-j ... netboocich
Něco se změnilo?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#10 Příspěvek od p32 »

Na co Starter ? To je naprosto jednoduché. Starter verze stála těch 150,- Kč a do roka se podělala.

Uživatelský avatar
Bastlfanda
Příspěvky: 301
Registrován: 11 črc 2012, 02:00
Bydliště: za Prahó

#11 Příspěvek od Bastlfanda »

to neni možný! (dle některých byla podělaná už od začátku :lol: - já s ní zkušenosti nemam, ale i k vyšším verzím bych našel dost výtek ... a na netbooky fakt raději "naroubovat" xp/2000, protože tam je ti celý Aero,ap. obvykle ke dvěma věcem)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“