Vaše adresy, když něco sháníte nebo nabízíte

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

Vaše adresy, když něco sháníte nebo nabízíte

#1 Příspěvek od vasilceral »

pánové a i dámy, není lepší když něco sháníte či nabízíte uvést alespoň přibližnou adresu. Každý z nás rád vypomůže.

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

To máš marný, já už jsem ten boj s větrnými mlýny vzdal. Přitom si tím dotyční s-rou do vlastního hnízda. Kdo chce kam, pomozme mu tam.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Já už to taky ignoruji. Kdo tam nemá ani to město, tak má ode mě pokoj. Mám sice zdarma nebo vím co s tím, ale kašlu na ně.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Habesan »

Já to ještě nevzdal.
Když mě nabídka (nebo prosba) zaujme, zeptám se na lokalitu.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
GeorgeB
Příspěvky: 1187
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od GeorgeB »

Jedině aby při registraci byla povinná položka Bydliště.

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od durkovic »

podla mňa je optimálne mať vyplnené aspoň to bydlisko nech to je vidieť pod avatarom. aby sa vedelo odkiaľ aspoň cca. autor je

ak niekto niečo ponúka na predaj tak uviesť kde je možné to prebrať prípadné podrobnosti SZ

ak niekto niečo zháňa a niekto mu chce pomôcť tým že to má doma a nepotrebuje to tak bližšie podrobnosti (adresy, upresnenie dopravy prípadne ceny) by som tiež riešil cez SZ. veď na to tu je.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od PotPalo »

A prečo sa nedá podmienka vyplnené bydlisko do pravidiel inzercie? Na istom fóre to majú, ak niekto napíše bez vyplneného bydliska, hneď letí inzerát do koša. Niekedy ho ešte stačí niekto včas upozorniť aby si bydlisko doplnil.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#8 Příspěvek od vasilceral »

For Habesan, i já rád pomůžu, i všichni zde na fóru. Je to lidské vypomoc druhému, nevím jak dlouho tu mezi náma budu,rok, třeba i dvacet, ale už pomalu nabízím věci potřebným. Mý kluci maj jiný zájmy a vnučka už vůbec. A v rodině též není ten kdo by tomuto koníčku-koni rozuměl. A že jsme početná rodina.Ahoj.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Berte to tak, že je to NEPOVINNEJ údaj - a kdo chce, MŮŽE si ho do profilu uvést. Tím pádem je na každým kdo něco shání nebo naopak nabízí, aby uvedl svou lokalitu - aby se jeho nabídka/poptávka setkala s nějakou odezvou... Je samozřejmě daleko vhodnější, když má někdo bydliště v profilu - ale přesnou adresu po nikom nechtějte, to už by Bastlírna byla horší než Velkej Bratr...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#10 Příspěvek od Artaban001 »

Je pravdou, že pokud vím, že někdo prodává televizi a přitom požaduje odvoz, má tam udaný místo Plzeň, nebudu se mu ozývat, protože vím, že je to daleko, a mám ušetřený čas a námahu, zato zas někdo se Ti ozve už kvůli tomu, že bydlí ve vedlejší vsi. Aspoň u inzerátu by bylo vhodné uvést přibližné místo.. Adresa je soukromá věc..

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

Je to nepovinnej údaj a může ho tam uvést, ale zase na druhou stranu, když to tam nemá, tak škodí sám sobě. Nikdo tady po nikom nechce žádnou adresu, ale jen lokalitu místa výskytu. :wink:
I Středočeský kraj nebo Krkonošsko je lepší než nic.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#12 Příspěvek od Killroy »

Ano, souhlasím. A navíc to máme v i jako doporučení v pravidlech:

17b ).. v případě možnosti osobního odběru (doporučeno) alespoň lokalitu, kde bydlíte...

A pokud někdo nemá zájem napsat do profilu alespoň přibližně odkud je, je sám proti sobě jak už bylo napsáno výše a navíc zdaleka není tak anonymní jak si myslí.. Protože pokud se naivně domnívá, že se nedá podle IP lokalizovat odkud se k nám hlásí, tak je fakt, víte co.. :roll:

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#13 Příspěvek od Sandal »

Nechci tady prudit nějaký nesmysl ale jak přesná je ta lokalizace?Umíš třeba lokalizovat mě?Jestli jo tak to sem klidně napiš z jaké lokality jsem.To já jen tak že tohle neznám ale vim že to jde,tak jsem zvědavej.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#14 Příspěvek od Killroy »

Vlašim a okolí? Tohle je o přístupových právech a superadmin a administrátor EB to určitě umějí lépe.
Naposledy upravil(a) Killroy dne 10 zář 2013, 21:17, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#15 Příspěvek od Sandal »

Aha tak to jo.Jo skoro trefa.Soběšín 13 km vzdušnou čarou od Vlašimi.Z Vlašimi mám poskytovatele.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“