Sháním kdo mi zapojí programátor u pračky Crosley C650SXT

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

Sháním kdo mi zapojí programátor u pračky Crosley C650SXT

#1 Příspěvek od Radovan-kocour »

Zdravím, scháním někoho kdo mě zapojí programátor u této pračky, mám programátor nový, ale kabely- označení kabelů se smazalo a já teď nevím jak je zapojit. Dobře zaplatím.

Pračka je z 91 roku, má mechanický programátor a nemá žádný elektronický modul


A nebo koupím na tuto pračku kompletní kabeláž, pokud by byla někde na sběrném dvoře tak přijedu a dobře zaplatím.
Schéma od pračky mám.
Hodně mě na té pračce záleží je to hranatý design.
Děkuji Vám
Radovan
Radovan11@seznam.cz
tel. 604453038
Přílohy
PICT0799.JPG
Pro představu tady je vyfocený přední panel
(58.29 KiB) Staženo 80 x
PICT0798.JPG
Pro představu tady je vyfocený přední panel
(73.23 KiB) Staženo 90 x

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Tak sem to schema dej a pořádně vyfoť ten programátor , třeba to nějak dáme dohromady .

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#3 Příspěvek od Radovan-kocour »

dobrý den děkuju tak tady je to schéma. už se to řešilo tady

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... c&start=60
a není možné, děkuji
Přílohy
pict0787_113.jpg
(83.45 KiB) Staženo 98 x
pict0782_152.jpg
programátor
(91.26 KiB) Staženo 96 x
schema_429.jpg
schéma
(294.81 KiB) Staženo 126 x

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

To jsi měl zrovna napsat , že ani nechceš pokračovat v opravě dle vlákna xy . Tam máš podrobně napsáno , co máš dělat . Nwm , ale již tenkrát bych si označoval vodiče podle toho odkud kam vedou znaky , které jsou ve schematu a dál se nedohadoval , jestli je tam vodič takové či onaké barvy , ale je to vodič mnou označený ve schema třeba 15 , např. No a při chodu programátoru měřit napětí na jednotlivých kontaktech , reálně označených vodičích , jak ti bylo raděno .

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#5 Příspěvek od Radovan-kocour »

Děkuji a Vy náhodou nemáte někoho z Ostravy nebo tak kdo by přijel ke mě na Vsetín, samozřejmě pohonné hmoty zaplatím a za opravu taktéž- pořádně jak píšete programátor stál přes tři tisíce, a všechny ty dráty nebudou přehozené- všechno jsem si pořádně značil, až na myslím dva, nebo maximálně tři- takže myslím si že by to šlo spravit a nebo najít, bohužel já to nezvládnu- a pračka je jak nová, nedávno jsem tam měnil plášť nový ten jsem sehnal a mám i čelní panel ještě do rezervy- záleží mě na té pračce a zas si myslím že to nemože být tak složité- je tam asynchronní motor obyčejný a není tam žádný elektronický modul, žádná elektronika, pouze mechanický programec

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“