Toshiba satellite C660, zakoupení a výměna základní desky.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Toshiba satellite C660, zakoupení a výměna základní desky.

#1 Příspěvek od robo »

U tohoto notasu je deska po smrti. Fatalni chyba, pravil servis. Oznaceni PWWAA LA-6841P. Rev: 1.0. Na ebay jsem neco nasel. ale nesouhlasi mi udaj na stitku u pameti. Je tam K000111590 WK A40K. A na ebay je verze
K000112420 nebo K000111440. Proc je rozdil v tech cislech. Co znamenaji. Je to zasadni zalezitost, dodrzet oznaceni ? Dekuji

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#2 Příspěvek od bootwin »

Ahoj na to bych nekoukal, je to asi novejsi verze desky, spis bych kontroloval typ procesoru, aby nebyl AMD a Ty si mel INTEL. Jinak verze by mela byt shodna, si zkontroluj desku a fotku zda tan vidis ocividne nejaky rozdil. Jirka

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od robo »

Tak deska dorazila, radeji jsem volil stejnou revizi, nerad bych se dockal nejakych potizi. Vymena probehla v pohode, jen mi chybela jedna zapadka na konektoru pro flex kabel. To jsem vzal s te nefunkcni. Pri zapinani ve me byla mala dusicka, co kdyz by byl problem jeste nekde jindne. Nastesti ne. Notas najel a ja se zase uklidnil. Konec dobry, vsechno dobre.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“