Jablotron CA-300SP

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Jablotron CA-300SP

#1 Příspěvek od Celeron »

Při úklidu skladu jsem vyhrabal zapomenutý nepoužitý autoalarm Jablotron CA-300SP. V balíku je kromě něho ještě horna siréna, 2 klíčenky, CA530 ultrazvuk, kabely a montážní materiál. Na dnešní auťáky to je asi pasé, ale na co jinýho by se to dalo použít?
Siréna by se hodila na hlášení poruchy, pokud by ale ječela míň. Dá se nějak zeslabit?
Vlastní alarm s klíčenkama.
Dekódovaní signálů z klíčenky je určitě ve vlastním procesoru alarmu, takže je samostatně asi použít na dálkový ovládání čehokoliv (třeba vrat) nepůjde. No a celek, že by se vše zablokovalo a použil by se jen výstup na centrál zámek?
Ultrazvuk. Teoreticky mě napadá co s ním. Jde použít samostatně a jak velkou plochu zvládne pohlídat třeba místnost? Víc než je kabina auta?

Díky
Jirka

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#2 Příspěvek od kevin_mitnick »

Jedna takova stara CA320 hlida tchanovi garaz. Napajena je ze stare autobaterie, kterou maly zdroj prubezne dobiji, vystupy na central ovladaji pohon garazovych vrat a na vstup je poveseno jedno PIRko a magnet na okne.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

Hmm, to není špatnej nápad. Mě by se to šiklo na hlídání gazáže za městem. Jsou tam ale jen klasicjý dvoukřídlo vrata, takže klíčenka by byla jen na aktivaci a deaktivaci alarmu. Otazka je, zda by místo sirény šel osadit GSM hlásič a nebo by to chodilo obojí najednou.
Jirka

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“